گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
ژانویه 29, 2023 کد خبر : 84301 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

دهمین جشنواره ملی «جلوه های فرهنگ رضوی» در گیلان برگزار می شود

دهمین جشنواره ملی «جلوه های فرهنگ رضوی» در گیلان برگزار می شود

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری دهمین جشنواره ملی «جلوه های فرهنگ رضوی» در استان خبر داد و گفت: هدف شناختن و انتقال روش زندگی امام رضا(ع) به نسل آینده است.

رضا ثقتی ظهر یکشنبه در جمع اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: جشنواره امام رضا (ع) با هدف شناخت بهتر و انتقال روش و نوع زندگی ان حضرت به نسل های آینده است.

وی با بیان اینکه بنیاد امام رضا (ع) نگین وزارت فرهنگ و ارشاد است، افزود: ملاک موضوع جشنواره بی جهت نیست بلکه تحقیق و پژوهش میدانی است.

ثقتی با تاکید بر اینکه استان گیلان دارای ظرفیت بالای رسانه ای است، اضافه کرد: اولین استانی هستیم که خانه مطبوعات در آن تاسیس و همیشه فعال است.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران به حق پیامبران آگاهی و اطلاع رسانی هستند ادامه داد: برگزاری خوب این جشنواره تضمینی برای جشنواره های بعدی خواهد بود.

ثقتی اضافه کرد: با محور قرار دادن امام رضا (ع) که الگوی مدارا و گفتگو بود، افزود: ما در این خصوص و موضوع بسیار میتوانیم مانور دهیم.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه استان گیلان سعی کنند آثاری که ارائه می دهند برش محلی و بومی داشته باشد.

ثقتی با تاکید بر اینکه برای فاطمه اخری خواهر امام رضا (ع) در سال آینده بزرگداشتی برگزار خواهیم کرد گفت: متاسفانه مظلوم واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی