گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
آوریل 29, 2015 کد خبر : 36751 خبر ها

رئیس پلیس راه گیلان:

دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌های گیلان فعال شد

دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌های گیلان فعال شد

گیلانیان : رئیس پلیس راه گیلان گفت: دوربین‌های ثابت کنترل سرعت در جاده‌های گیلان فعال شده است.

مهیار رستگار امروز با اشاره به باز بودن تمام محورهای ارتباطی گیلان اظهار کرد: مشکل و محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان نداریم و رانندگان می‌توانند طبق قوانین راهنمایی و رانندگی و با صبر و حوصله در جاده‌های گیلان تردد داشته باشند.

وی از فعال شدن دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌های گیلان خبر داد و افزود: دوربین‌های ثابت کنترل سرعت در مسیر آزادراه امامزاده هاشم (ع) به طرف قزوین فعال شده است.

رستگار سرعت مجاز در محور مذکور را ۱۲۰ کیلومتر خواند و بیان کرد: رانندگان در صورت تخطی از سرعت مجاز توسط دوربین‌های کنترل سرعت اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه هشت دستگاه دوربین ثابت کنترل سرعت در محور رشت به لنگرود نصب شده است، تصریح کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه جاری فعالیت دوربین‌های مذکور آغاز شده است.

وی سرعت مجاز در محور رشت ـ لنگرود را ۹۵ کیلومتر اعلام کرد و گفت: تخطی از سرعت مذکور توسط دوربین‌های کنترل سرعت رصد شده و رانندگان اعمال قانون می‌شوند.

رستگار فعالیت دوربین‌های ثابت کنترل سرعت در جاده‌های گیلان را به صورت ۲۴ ساعته دانست و خاطرنشان کرد: تعدادی از رانندگان که به هر دلیل توجه به سرعت ندارند باید توجه داشته باشند سرعت در محورهای استان توسط دوربین‌های کنترل سرعت نظارت و کنترل می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان