گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
آوریل 15, 2016 کد خبر : 47793 خبر ها

علی نوبخت حقیقی :

دولتی که به تعهدات عمل نکند باید استعفا دهد

دولتی که به تعهدات عمل نکند باید استعفا دهد

گیلانیان : نماینده منتخب مردم تهران برای مجلس دهم شورای اسلامی گفت: کمبودهای موجود در شأن مردم انقلابی ما و از همه مهم‌تر در شأن نظام ما نیست.

علی نوبخت حقیقی عصر امروز در سالن همایش‌های هلال احمر رشت، اظهار داشت: من اگر بتوانم حتی به یک نفر رشت و گیلانی خدمت کنم برایم باعث افتخار است چون بنده یک رشتی هستم و حتی صحبت کردن به‌زبان گیلکی برای من افتخار است.

منتخب مردم تهران، با اشاره به کمبود امکانات و محدودیت‌ها در کشور اظهار کرد: آسیب‌هایی در این بین به آحاد ملت ایران وارد شد که در شأن مردم انقلابی ما نیست و از همه مهم‌تر در شأن نظام ما نیست.

وی با بیان “من بنای همکاری خود را با دولت تدبیر و امید به این شرط گذاشتم که بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی باید پناهگاه و مأمن مردم ما باشند” افزود: اگر دولتی نتوانست به تعهدات خود عمل کند باید استعفا دهد و اینجاست که مسأله استعفا معنی پیدا می‌کند.

نوبخت با تشبیه طرح نظام سلامت به گلستان گفت: نظام سلامت گلستانی است که نظام تقدیم به ملت کرده ولی این گلستان دارای علف‌های هرز است و نیاز به ترمیم و اصلاح دارد و این در حال تکمیل شدن است لذا همشهریان، کارگران و تمامی اقشاری که به بیمارستان‌های دولتی می‌روند بایستی با خیال راحت به آن مراجعه کنند.

منتخب مردم تهران مسأله امنیت، سلامت و تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین مسائل یک کشور دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اقتصاد مقاومتی فرصت خوبی برای جهت دادن این سه مهم وجود دارد.

وی با بیان اینکه مجلس در رأس امور است، افزود: ضرورت پیاده کردن اقتصاد مقاومتی و ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی را از وظایف خود در مجلس می‌دانم.

نوبخت تصریح کرد: با توجه به اقتصاد مقاومتی و تأکید رهبر معظم انقلاب به بحث اقدام و عمل باید دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم تا نیازهای جامعه را برطرف کنیم.

علی نوبخت حقیقی متولد رشت و پزشک عمومی است؛ وی برادر محمدباقر نوبخت حقیقی، معاون رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت یازدهم است که در انتخابات هفتم اسفند در لیست امید تهران جای گرفت و توانست به‌عنوان منتخب مردم تهران مجوز ورود به مجلس شورای اسلامی را بگیرد./ منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی