گیلانیان
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ Monday, 30 November , 2020
می 24, 2020 کد خبر : 78620 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام جمعه رشت :

دولت ومجلس سیاسی کاری را کنار بگذارند/لزوم همگرایی برای حل مشکلات

دولت ومجلس سیاسی کاری را کنار بگذارند/لزوم همگرایی برای حل مشکلات

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه دولت و مجلس سیاسی کاری را کنار بگذارند، گفت: برای حل مشکلات و توسعه نیازمند همگرایی همه مسئولان هستیم.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز (یکشنبه) در خطبه‌های نماز عید سعید فطر در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه قدس گیلان با اشاره به پایان یک ماه بندگی خداوند، اظهار کرد: انجام واجبات و ترک محرمات مهم‌ترین دستاورد ماه مبارک رمضان است.

وی با بیان اینکه انسان با انجام واجبات و ترک محرمات به معرفت الهی دست می‌یابد، افزود: به فرموده امام علی (ع) انسان عاقل از مستی مال و ثروت، علم، قدرت، ستایش و جوانی اجتناب می‌کند.

امام جمعه رشت با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال «جهش تولید» و با تأکید بر اینکه امیدواریم امسال شاهد جهش در اقتصاد کشور باشیم، گفت: انتظار می‌رود مسئولان با توجه به تولید داخلی زمینه تحقق شعار امسال را فراهم کنند.

وی به آغاز کار مجلس جدید در روزهای آینده، تصریح کرد: نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم باید تلاش کنند تا شرایط را برای رونق تولید داخلی و تحقق مطالبات مردم فراهم شود.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه دولت و مجلس باید سیاسی‌کاری را کنار بگذارند، افزود: برای حل مشکلات جامعه و بهبود معیشت مردم و تحقق مطالبات به حق آنها نیازمند واحد و همگرایی در میان مسئولان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به نگرانی مردم از گرانی‌های افسار گسیخته، بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در همه بخش‌ها و حوزه‌ها شاهد موفقیت‌هایی بوده‌ایم دولت‌ها نیز باید به وعده‌های خود جامه عمل بپوشانند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوان ایران در همه بخش‌ها و حوزه‌ها اشاره کرد و گفت: در طول این سال‌ها اگر سو مدیریت‌ها، اختلاس، دزدی و فساد اداری نبود قطعاً منابع داخلی کشور پاسخگوی نیازها مردم بوده و زمینه توسعه بیشتر را فراهم می‌کرد.

وی با تأکید بر لزوم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی، اظهار کرد: اگر مفسدان به ویژه مفسدان اقتصادی درصدد رسیدن به منافع خود هستند بدانند که مجازات اسلامی و الهی در انتظار آنها است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به شدت نظارت بر سازمان‌ها و نهادهای استان توسط دستگاه‌های نظارتی، ادامه داد: اگر کسی بخواهد از موقعیت خود سوءاستفاده کند برخورد قاطعی با آنها خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

مشکل اقتصاد کشور نداشتن راهکار نیست همت، شجاعت و پیگیری جدی نیاز است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی:

مشکل اقتصاد کشور نداشتن راهکار نیست همت، شجاعت و پیگیری جدی نیاز است