گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان :

دولت پیام مردم استان گیلان را نشنید

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: دولت پیام گیلانیان مبنی بر انتخاب استاندار بومی را نشنید‌.

محمدحسین قربانی اظهار داشت: انتخاب استاندار گیلان از دغدغه‌های اصلی دولت، نمایندگان استان گیلان، خواص و نخبگان استان گیلان و مردم این استان بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه انتخاب استانداری با توانمندی‌های مورد نظر دولت حق دولت است عنوان داشت: دولت با بررسی‌های خود مصطفی سالاری را فرد مورد نظر حود تشخیص داد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اعلام ‌اینکه انتخاب استاندار بومی خواسته خواص و نخبگان، نمایندگان استان گیلان و مردم استان گیلان بود اعلام داشت: دولت پیام گیلانیان مبنی بر انتخاب استاندار بومی را نشنید‌.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه سیاست دولت در انتخاب استانداران برای تمام استان‌ها انتخاب استانداری غیربومی بوده است اعلام کرد: استاندار گیلان باید شعارهای دولت در زمان انتخابات را در استان گیلان عملی کند.

قربانی ساخت زیرساخت‌های استان گیلان و توسعه استان گیلان بر مبنای کشاورزی را وظیفه اصلی استاندار جدید گیلان خواند و بیان داشت: طرح‌های عقب مانده و اجرایی نشده دوره قبل باید توسط استاندار جدید تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه تعامل با نماینده ولی‌فقیه، نمایندگان استان گیلان و نخبگان این استان از وظایف دیگر استاندار است اعلام داشت: بهترین عمل استاندار، کار، کار و کار است و استفاده از تجربیات استاندار گذشته در این زمینه تاثیرگذار است.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار