گیلانیان
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ Sunday, 9 August , 2020
جولای 9, 2020 کد خبر : 79128 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان :

دومین تصفیه‌خانه بزرگ آب شرب گیلان امسال احداث می‌شود

دومین تصفیه‌خانه بزرگ آب شرب گیلان امسال احداث می‌شود

گیلانیان : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: دومین تصفیه‌خانه بزرگ آب شرب گیلان امسال احداث می‌شود.

سید محسن حسینی امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به احداث دومین تصفیه‌خانه بزرگ آب شرب گیلان در سال ۹۹ خاطرنشان کرد: روستاهای شهرستان رشت که در جوار خط انتقال آب قرار دارند به تصفیه‌خانه آب رشت متصل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با بیان اینکه آب و فاضلاب شهری و روستایی استان دو سال گذشته تجمیع شد خاطرنشان کرد: وزارت نیرو با هدف خدمت‌رسانی بیشتر به همه مشترکان آب و فاضلاب روستایی و شهری را تجمیع کرد.

وی با بیان اینکه ۷۶ درصد از جمعیت روستایی گیلان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان قرار دارند بیان کرد: با تلاش‌های انجام شده در حال حاضر ۹۹٫۴ درصد از جمعیت شهری گیلان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان هستند.

حسینی با اشاره به تجهیزات این سازمان جهت آبرسانی به مشترکان خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با دارا بودن ۷۲۹ حلقه چاه آب شهری و روستایی و ۵۷۵ چشمه و ۱۳ باب تصفیه‌خانه آب شرب در سراسر استان به مشترکان خدمات ارائه می‌دهد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با بیان اینکه با یکپارچه‌سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی تعداد مشترکان ما به ۸۳۱ هزار مشترک رسید تصریح کرد: در حال حاضر یک میلیون و ۶۲ هزار خانوار تحت پوشش آب و فاضلاب شهری و روستایی گیلان قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه جهت استفاده از تاسیسات مشترک برای خدمت‌رسانی به مردم شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی را یکپارچه کردیم ابراز داشت: روستاهای شهرستان رشت که در جوار خط انتقال آب قرار دارند به تصفیه‌خانه آب رشت متصل می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*