گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
مارس 14, 2016 کد خبر : 46922 خبر ها

دو نفر از راهداران گیلان امروز جان باختند

دو نفر از راهداران گیلان امروز جان باختند

گیلانیان : در آستانه سال نو با بی احتیاطی راننده ای، دو خانواده راهدارانی به سوگ نشسته اند.

امروز دوتن از راهداران شهرستان آستارا درحین عملیات راهداری و ایمن سازی پل های مسیر آستارا به اردبیل دچار حادثه شده که متاسفانه باعث فوت این دو راهدار می شود.

راکعی رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی گیلان گفت: این راهداران به نام های امیر کدخدا و علیرضا میرزا دخت در محور آستارا –اردبیل در منطقه آقچای در حین انجام وظیفه و عملیات راهداری بودند که بدلیل انحراف خودروی نیسان وبرخورد به این دو تن ،منجر به فوت آنها می شود.

وی افزود:این عزیزان در شانه خاکی جاده مشغول فعالیت بودند که خودروی نیسان از مسیر اصلی منحرف و با این همکاران برخورد می کند که متاسفانه امیر کدخدا بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و عیرضا میرزا دخت در اورژانس بیمارستان به رحمت ایزدی می پیوندد.

رئیس اداره روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی راهداران خاطر نشان کرد: متاسفانه در آستانه سال نو با بی احتیاطی راننده ای،خانواده راهدارانی به سوگ نشسته اند، راهدارانی که با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر خود همواره در جاده‌ها تلاش و جدیتشان بر این است تا گشایشی در حرکت مردم ایجاد کنند وکار شان از آن جهت دارای ارزش و اهمیت است که جان مردم در گرو تلاش و همت این مجاهدان بی‌ادعاست که با تلاش‌های شبانه‌روزی خود سعی می‌کنند تا مردم،مسافرت ایمن و کم خطری را تجربه کنند اما خود با خطرات زیادی روبرو هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی