گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
دسامبر 18, 2011 کد خبر : 4956 خبر ها

با پیگیری های مهندس روح الله قهرمانی چابک سفیر ایران در کویت :

دو کویتی متهم به جاسوسی آزاد شدند

دو کویتی متهم به جاسوسی آزاد شدند

اختصاصی گیلانیان : چندی پیش خبرگزاری کویت اعلام کرده بود که ایران قصد دارد به زودی دو تن از شهروندان کویتی که از یک ماه پیش در این کشور بازداشت شده‌اند را آزاد کند. این خبرگزاری در ادامه به نقل از یک مقام آگاه در وزارت خارجه این کشور اعلام کرده بود :

شیخ صباح خالد الصباح، وزیر خارجه کویت در گفت‌وگوی تلفنی با علی اکبر صالحی، همتای ایرانی‌اش از وی خواسته تا به آزادی این افراد کمک کند که طرف ایرانی هم قول داده بود تا تلاش‌هایش را برای آزادی این افراد در روزهای آینده انجام دهد.

معاون وزیر امور خارجه کویت خالد سلیمان الجارالله نیز در دیدار با روح‌الله قهرمانی چابک ، سفیر و نماینده تام الاختیار ایران در کویت از وی خواسته بود تا تلاش‌هایش را برای آزادی این دو تبعه در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

در پی پیگیری ها و رایزنی های چهره به چهره مهندس روح الله قهرمانی چابک با مقامات ایرانی به ویژه دیدارش با دکتر محمود احمدی نژاد ریاست محترم جمهور،  دو کویتی متهم به جاسوسی در ایران شب گذشته آزاد و به کشورشان بازگشتند.

این در حالی است که شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت به دعوت رئیس جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک و قبل از پایان سال شمسی سفری به جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

  • انسانی که از هدف و قدرت مدیریت بالا برخوردار باشد در هر پست و مقامی که قرار بگیرد بهترین عملکرد را خواهد داشت

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی