گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
آوریل 18, 2012 کد خبر : 8171 خبر ها

در نجف اشرف صورت گرفت :

دیدار نماینده حضرت آیت الله قربانی با آیت الله العظمی سیستانی

دیدار نماینده حضرت آیت الله قربانی با آیت الله العظمی سیستانی

اختصاصی گیلانیان : حسین لطفی مشاور فرهنگی حضرت آیت الله قربانی ، نماینده مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه رشت به عنوان فرستاده معظم له در روز دوشنبه ۲۲ فروردین نود و یک در نجف اشرف با حضرت آیت الله العظمی سیستانی به صورت اختصاصی دیدار کرد .

در این دیدار که در بیت معظم له صورت گرفت فرستاده حضرت آیت الله قربانی پس از تسلیم نامه‌ تشکر آمیز معظم له از بذل توجه حضرت آیت الله سیستانی به حوزه علمیه بزرگ امیر المؤمنین (ع) گیلان – رشت ، گزارشی از فعالیت‌ های گسترده نماینده مقام معظم رهبری در گیلان به ویژه در حوزه های دینی ، فرهنگی و علمی ارائه نمود و یک جلد کتاب منشور مملکت داری در نامه امام علی (ع) به مالک اشتر به قلم آیت الله قربانی را که به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۹ برگزیده شده بود از جانب نویسنده اثر به حضرت آیت الله سیستانی هدیه نمود .

حضرت آیت الله العظمی سیستانی در این دیدار با اشاره به عزم غرب برای ایجاد تفرقه و شکست وحدت مسلمین گفت: غرب با حمایت از  مبلغان تبشیری در میان جهان اسلام و مناطق ثروتمند  کشورهای اسلامی به ویژه منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا  قصد جذب جوانان برای راه اندازی جنگ های مذهبی دارد که باید به این مهم توجه داشت  و  من نمونه های زیادی در این خصوص نشان دارم . ایشان در پایان خواستار هوشیاری همه جانبه مسلمانان و حکام آنان شدند .

معظم له در پایان این دیدار در حق حضرت آیت الله قربانی که بخش اعظم وقت خود را صرف تحقیق و تالیف آثار ارزنده و پاسخگوئی به شبهات مسلمین می‌نمایند دعای خیر نمودند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی