گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز یکشنبه,۱ام بهمن ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی دوشنبه,۲ام بهمن ۱۳۹۶

رئیس‌جمهور از گیلانیان توانمند در دولت دوازدهم استفاده کند

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: حضور گیلانیان متعهد، متخصص و توانمند در کابینه دولت دوازدهم از عمده درخواست‌های مجمع نمایندگان و مردم استان از رئیس‌جمهور است.

محمدحسین قربانی با اشاره به‌ضرورت افزایش نیروهای توانمند گیلانی در دولت آینده روحانی اظهار کرد: باید با پیگیری‌ها و رایزنی‌ها سهم بیشتری از نیروهای توانمند گیلانی را در دولت دوازدهم داشته باشیم.

وی حضور نیروهای متخصص و متعهد گیلانی در کابینه دوازدهم را از خواسته‌های اصلی نمایندگان گیلان دانست و افزود: بزرگ‌ترین انتظارات نمایندگان گیلان در مجلس پیگیری برای حضور افراد توانمند و خبره در بین کابینه دوازدهم است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان همچنین به پیگیری طرح‌های بزرگ و عمده رهاشده در گیلان تأکید کرد و گفت: برخی از طرح‌ها در حد ملی در گیلان وجود دارند که رهاشده و باید با تعامل نمایندگان مجلس با دولت پیگیری و به مرحله بهره‌برداری برسند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وعده‌های مکرری در رابطه با طرح‌ها داده‌شده اما اجرای آن به تعویق افتاده، اظهار کرد: شنیدن صدای قطار یکی از وعده‌هایی است که دولت مکرراً به آن اذعان داشته و وعده داده است و ما در تلاشیم تا هرچه سریع‌تر بهره‌برداری از آن تسریع پیدا کند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ممکن است همه پیگیری‌ها در رابطه به طرح‌های بزرگ استان به نتیجه منتج نشود، خاطرنشان کرد: آنچه نگاه و توجه همه نمایندگان را به خود جلب کرده مدیریت پسماند در استان و توجه بیش‌ازپیش دولت به معضل زباله است.

قربانی مدیریت پسماند و زباله را از عمده‌ترین دغدغه‌های گیلان نام برد و افزود: رهاسازی پسماند در استان مصیبت‌هایی را ایجاد کرده که باید آن را به‌عنوان یک پروژه ملی در دستور کار قرار دهیم چون مقابله با زباله و پسماند منطقه‌ای و استانی قابل‌حل نیست بلکه باید نگاه ملی چاره‌ای برای آن یافت.

وی نهایی شدن پروژه آزادراه در محدود رودبار را از دیگر برنامه‌های مجمع نمایندگان استان در آینده عنوان کرد و گفت: پیگیری ۱۱ کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت-قزوین از دیگر برنامه‌های مجمع نمایندگان است که منحصر به استان گیلان نیست و مربوط به شمال کشور است و حجم مسافرینی که در آن تردد دارند نیازمند توجه بیشتر دولت است.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار