گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
سپتامبر 21, 2012 کد خبر : 12674 خبر ها

استاندار گيلان:

راهبرد دشمن برای مقابله با انقلاب نشان دادن شاخه زیتون و سیاست تزویر است

راهبرد دشمن برای مقابله با انقلاب نشان دادن شاخه زیتون و سیاست تزویر است

صبح امروز در نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح گیلان در رشت برگزار شد.
گیلانیان ، در این مراسم نماینده ولی فقیه در گیلان جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از نیروهای مسلح استان حضور داشتند.
مهندس کیهان هاشم نیا استاندار گیلان گفت: امنیت و آرامش کشورمان وابسته به دو رکن رهبری و مردم شجاع، مقاوم، زمان شناس تابع ولی فقیه است.
مهندس هاشم نیا با بیان اینکه نیروهای مسلح و بسیج مابرگرفته از رهبری و مردم است افزود: خون پاک شهدا، رشادت جوانان غیورکشورمان و بصیرت مردم ما زیرسایه رهبری نویدبخش امنیت و پیروزی دائمی ماست. وی به توطئه های دشمنان بعد از پیروزی انقلاب از جمله جنگ تحمیلی، حمایت از گروه های ضدانقلاب و فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود که راهبرد دشمن در دهه چهارم انقلاب برای ضربه زدن به نظام اسلامی ما شاخه زیتون و تزویر باشد.
مهندس هاشم نیا ادامه داد: استکبار در دهه چهارم انقلاب با شعار صلح اما در باطن با شمشیر به میدان می آید که باید هوشیار باشیم.
استاندار گیلان افزود: ارزشهای اسلامی و مردم سالاری دینی از ارزشهایی است که دشمن دوست ندارد در جهان حاکم شود. وی ادامه داد: آگاهی و بصیرت مردم ما و پیروی از ولایت فقیه خنثی کننده توطئه های دشمنان است.
نماینده عالی دولت در گیلان به اهانت اخیر به پیامبراسلام (ص) اشاره کرد و گفت: وقتی عکس های غیر اخلاقی فرزند ملکه انگلیس منتشر می شود می گویند آزادی زیرسوال رفته و نشریات منتشرکننده را تعطیل می کنند، اما زمانی که به پیامبراسلام (ص) اهانت می کنند، همه آنها ساکت می نشینند.
مهندس هاشم نیا اضافه کرد: چنین روشی، روش تزویر و دورویی است.
در ادامه این مراسم امیر دریادار حکیمی فرمانده ناوگان شمال ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده منطقه چهارم دریایی گفت: با توجه به اهمیتی که دفاع مقدس برای کشورمان دارد نیاز است ایامی را در سال مختص این روزها باشد تا با بیان خاطرات و رشادتهای رزمندگان اسلام، تاریخ پر افتخار جنگ زنده نگه داشته شود. وی افزود: بنا به تاکید مقام معظم رهبری بازنشستگی برای نیروهای مسلح وجود ندارد و اگر چه جنگ نباشد باید همواره آمادگی کامل رزمی داشته باشند.
در پایان این مراسم یگان های نظامی و انتظامی حاضر در میدان از مقابل تمثال مقام معظم رهبری رژه رفتند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی