گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
دسامبر 19, 2015 کد خبر : 44160 خبر ها

راه‌اندازی سامانه ثبت ‌نام الکترونیکی خبرنگاران دهه فجر گیلان

راه‌اندازی سامانه ثبت ‌نام الکترونیکی خبرنگاران دهه فجر گیلان

گیلانیان : ثبت ‌نام از خبرنگاران به منظور پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با راه‌اندازی سامانه ثبت ‌نام الکترونیکی در سایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آغاز شد.

قاسم مصفا،سخنگوی کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان از راه‌اندازی سامانه ثبت‌ نام الکترونیکی خبرنگاران دهه فجر گیلان خبر داد و اظهار کرد:امسال کارت خبرنگاران برای پوشش اخبار دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت الکترونیکی در استان صادر می‌شود.

وی صدور کارت خبرنگاری را به منظور ساماندهی اصحاب رسانه برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان عنوان کرد و افزود: خبرنگاران با ورود به سامانه الکترونیکی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مشخصات فردی خود را وارد کرده و کد پیگیری دریافت می‌کنند.

مصفا به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال اشاره کرد و گفت: ثبت‌ نام خبرنگاران برای صدور کارت خبرنگاری به منظور پوشش برنامه‌های انتخاباتی در گیلان از جمله اهداف راه‌اندازی سامانه مذکور است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه نخستین کنگره ملی شهدای گیلان در اردیبهشت ماه سال ٩۵ در استان برگزار می‌شود،تصریح کرد:ساماندهی خبرنگاران برای پوشش برنامه‌های کنگره مذکور با استفاده از اطلاعات سامانه الکترونیکی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی خبرنگاران برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان با تجربه خوب کسب شده از سال‌های گذشته در سال جاری اجرایی شده است،بیان کرد:تجربه کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان در عرصه اطلاع‌رسانی الگویی برای دیگر استان‌ها شده است.

مصفا بر تداوم برنامه‌های خوب کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان تاکید کرد و یادآور شد: سال گذشته تعداد ٣٢٠ نفر خبرنگار برای پوشش برنامه‌های دهه فجر در استان ساماندهی شدند

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد