گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
اکتبر 17, 2014 کد خبر : 30583 خبر ها

مدیرکل پست گیلان خبر داد

راه‌اندازی پست الکترونیک در شهرستان‌های گیلان

راه‌اندازی پست الکترونیک در شهرستان‌های گیلان

گیلانیان : مدیرکل پست گیلان از راه‌اندازی پست الکترونیک در تمام شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: نهادینه شدن فرهنگ پست الکترونیکی از اهداف مهم پست است.

ابوالفضل باقری‌منش امروز در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر نقش پست در شهرنشینی و زندگی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی انسان را مهم دانست و اظهار کرد: پست قدیمی‌ترین سازمان و بزرگ‌ترین شبکه فیزیکی کشور است.

وی با بیان اینکه پست خدمات زیادی به مردم ارائه می‌دهد افزود: ست به عنوان یک صنعت دارای فناوری بوده و در کنار دیگر سرویس‌ها مانند پست‌های سفارشی و پیشتاز وارد دنیای الکترونیکی شده است.

مدیر کل پست گیلان با بیان اینکه سه موضوع را مد نظر داریم افزود: یکی اصلاح ساختار پست، توسعه شاخص‌های پست و افزایش سرانه پستی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه پست الکترونیکی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد، تصریح کرد: پست الکترونیکی موجب ارتقای رفاه عمومی و کاهش هزینه‌ها است.

باقری‌منش محرومیت‌زدایی از روستا را جزو برنامه‌های پست عنوان کرد و یادآور شد: در کشور ۱۰ هزار دفاتر آی‌سی‌تی وجود دارد که ۴۵۰ دفتر در گیلان است و همه آنها به اینترنت وصل هستند و ثبت‌نام‌های اینترنتی در دفاتر آی‌سی‌تی روستایی گیلان انجام می‌شود.

وی حفظ کیفیت خدمات و رضایت‌مندی مردم را از اولویت‌های پست گیلان برشمرد و خاطرنشان کرد: راه‌اندازی پست‌نت در شهرستان‌های انزلی، رشت و لاهیجان در راستای رضایت‌مندی مردم و افزایش خدمات باکیفیت پست است.

مدیر کل پست گیلان یادآور شد: پست الکترونیک اکنون در تمام شهرستان‌های گیلان راه‌اندازی شده است.

به گفته وی، ۶۴۴ نفر نیروی انسانی در پست استان فعال است و تعداد ۹۳۹ واحد پستی در گیلان مشغول فعالیت هستند./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی