گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز شنبه,۲۷ام آبان ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی شنبه,۲۷ام آبان ۱۳۹۶

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خبر داد

راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در گیلان

گیلان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید این استان خبر داد.

حسین داداشی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان اظهار کرد: بخشی از اطلاع‌رسانی از طریق رسانه ملی صورت می‌گیرد و قسمتی دیگر توسط جراید مکتوب، فضای مجازی و خبرگزاری‌ها انجام می‌شود.

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان با تاکید بر استفاده از فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید در استان، بیان کرد: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود و از آن کمتر استفاده شده است.

داداشی خواستار افزایش تبلیغات محیطی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در شهرهای مختلف شد و تصریح کرد: اطلاع‌رسانی محیطی درباره کنگره مذکور ناکافی است.

وی به ساماندهی بیش از ۲۰۰ خبرنگار و عکاس برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و انتخابات در گیلان اشاره کرد و گفت: ساماندهی مذکور برای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان انجام شده و اکنون عکاسان و خبرنگاران آمادگی پوشش این رویداد مهم در استان را دارند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان خبر داد و یادآور شد: از شنبه هفته آینده کاروان مذکور با حضور ۲۰۰ خبرنگار و عکاس آماده اطلاع‌رسانی است.

داداشی، مصاحبه با مسئولان کمیته‌های ۱۸گانه نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان را از برنامه‌های کاروان خبری «تا کنگره» برشمرد و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای کاروان خبری مذکور است.

وی خواستار تشکیل کارگروه تحلیل محتوای شهدای گیلان برای اطلاع‌رسانی در نشریات محلی استان شد و اظهار کرد: تاریخ‌نگاری مردم گیلان در دفاع مقدس از موضوع‌های مهم در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، تشکیل واحدی برای اطلاع‌رسانی در فضای مجازی را مهم ذکر کرد و افزود: امکان طرح دیدگاه‌ها در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان باید در فضای مجازی ایجاد شود.

داداشی با اشاره به اینکه ایجاد سامانه پیامکی از جمله قابلیت‌ها در راستای اطلاع‌رسانی کنگره مذکور است، بیان کرد: ارسال پیامک انبوه می‌تواند نگاه‌ها را متوجه برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان کند.

وی برگزاری نخستین کنگره شهدای گیلان را به صورت ملی عنوان کرد و گفت: برنامه‌های کنگره مذکور باید بازتاب ملی داشته باشد.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار