تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
اسفند ۶, ۱۳۹۴ کد خبر : 46328 خبر ها

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خبر داد

راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در گیلان

راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در گیلان

گیلان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید این استان خبر داد.

حسین داداشی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان اظهار کرد: بخشی از اطلاع‌رسانی از طریق رسانه ملی صورت می‌گیرد و قسمتی دیگر توسط جراید مکتوب، فضای مجازی و خبرگزاری‌ها انجام می‌شود.

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان با تاکید بر استفاده از فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید در استان، بیان کرد: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود و از آن کمتر استفاده شده است.

داداشی خواستار افزایش تبلیغات محیطی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در شهرهای مختلف شد و تصریح کرد: اطلاع‌رسانی محیطی درباره کنگره مذکور ناکافی است.

وی به ساماندهی بیش از ۲۰۰ خبرنگار و عکاس برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و انتخابات در گیلان اشاره کرد و گفت: ساماندهی مذکور برای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان انجام شده و اکنون عکاسان و خبرنگاران آمادگی پوشش این رویداد مهم در استان را دارند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان خبر داد و یادآور شد: از شنبه هفته آینده کاروان مذکور با حضور ۲۰۰ خبرنگار و عکاس آماده اطلاع‌رسانی است.

داداشی، مصاحبه با مسئولان کمیته‌های ۱۸گانه نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان را از برنامه‌های کاروان خبری «تا کنگره» برشمرد و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای کاروان خبری مذکور است.

وی خواستار تشکیل کارگروه تحلیل محتوای شهدای گیلان برای اطلاع‌رسانی در نشریات محلی استان شد و اظهار کرد: تاریخ‌نگاری مردم گیلان در دفاع مقدس از موضوع‌های مهم در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، تشکیل واحدی برای اطلاع‌رسانی در فضای مجازی را مهم ذکر کرد و افزود: امکان طرح دیدگاه‌ها در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان باید در فضای مجازی ایجاد شود.

داداشی با اشاره به اینکه ایجاد سامانه پیامکی از جمله قابلیت‌ها در راستای اطلاع‌رسانی کنگره مذکور است، بیان کرد: ارسال پیامک انبوه می‌تواند نگاه‌ها را متوجه برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان کند.

وی برگزاری نخستین کنگره شهدای گیلان را به صورت ملی عنوان کرد و گفت: برنامه‌های کنگره مذکور باید بازتاب ملی داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!