شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ Saturday, 23 June , 2018
اسفند ۶, ۱۳۹۴ کد خبر : 46328 خبر ها

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان خبر داد

راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در گیلان

راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در گیلان

گیلان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید این استان خبر داد.

حسین داداشی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان اظهار کرد: بخشی از اطلاع‌رسانی از طریق رسانه ملی صورت می‌گیرد و قسمتی دیگر توسط جراید مکتوب، فضای مجازی و خبرگزاری‌ها انجام می‌شود.

مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان با تاکید بر استفاده از فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید در استان، بیان کرد: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود و از آن کمتر استفاده شده است.

داداشی خواستار افزایش تبلیغات محیطی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در شهرهای مختلف شد و تصریح کرد: اطلاع‌رسانی محیطی درباره کنگره مذکور ناکافی است.

وی به ساماندهی بیش از ۲۰۰ خبرنگار و عکاس برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و انتخابات در گیلان اشاره کرد و گفت: ساماندهی مذکور برای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان انجام شده و اکنون عکاسان و خبرنگاران آمادگی پوشش این رویداد مهم در استان را دارند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از راه‌اندازی کاروان خبری «تا کنگره» در راستای پوشش برنامه‌های نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان خبر داد و یادآور شد: از شنبه هفته آینده کاروان مذکور با حضور ۲۰۰ خبرنگار و عکاس آماده اطلاع‌رسانی است.

داداشی، مصاحبه با مسئولان کمیته‌های ۱۸گانه نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان را از برنامه‌های کاروان خبری «تا کنگره» برشمرد و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای کاروان خبری مذکور است.

وی خواستار تشکیل کارگروه تحلیل محتوای شهدای گیلان برای اطلاع‌رسانی در نشریات محلی استان شد و اظهار کرد: تاریخ‌نگاری مردم گیلان در دفاع مقدس از موضوع‌های مهم در راستای اطلاع‌رسانی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان است.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، تشکیل واحدی برای اطلاع‌رسانی در فضای مجازی را مهم ذکر کرد و افزود: امکان طرح دیدگاه‌ها در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان باید در فضای مجازی ایجاد شود.

داداشی با اشاره به اینکه ایجاد سامانه پیامکی از جمله قابلیت‌ها در راستای اطلاع‌رسانی کنگره مذکور است، بیان کرد: ارسال پیامک انبوه می‌تواند نگاه‌ها را متوجه برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان کند.

وی برگزاری نخستین کنگره شهدای گیلان را به صورت ملی عنوان کرد و گفت: برنامه‌های کنگره مذکور باید بازتاب ملی داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش