گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
جولای 11, 2021 کد خبر : 81999 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان :

راه اندازی بیمارستان سریع الاستقرار RDH جمعیت هلال احمر گیلان

راه اندازی بیمارستان سریع الاستقرار RDH جمعیت هلال احمر گیلان

گیلانیان به گزارش ایلنا : مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: بیمارستان سریع الاستقرار RDH جمعیت هلال احمر گیلان راه اندازی شد.

با حضور مربیانی از معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان تهران، بیمارستان سریع الاستقرار RDH در محل انبار فکلده هلال احمر رشت راه اندازی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در حاشیه این برنامه با اشاره به این موضوع، گفت: با توجه به حادثه خیز بودن و نیاز استان به بیمارستان سیار در شرایط بحرانی، این بیمارستان از سوی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر کشور به ارزش ۵ میلیارد تومان به استان گیلان اختصاص یافته است.

سیاوش غلامی با اشاره به مزیت‌های این بیمارستان صحرایی، افزود: استقرار سریع این بیمارستان در شرایط بحرانی بدون نیاز به هیچ امکانات جانبی از مزیت‌های این واحد کامل درمانی است که این واحد سیار درمانی در زمان سوانح بزرگ استقرار می‌یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان اظهار کرد: یکی دیگر از بخش‌هایی که در زمان بحران برای حفظ جان افراد حادثه‌دیده وارد عمل می‌شود گروه‌های BHCU معاونت درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر است.

غلامی با اشاره به خدمات این بیمارستان، گفت: این بیمارستان توانایی ارائه هرگونه خدمات درمانی از قبیل اقدامات بستری محدود و جراحی سرپایی در حوادث مختلف دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: این بیمارستان ۳۰۰ متری دارای ۵ چادر بادی است که بخش‌های تریاژ، اورژانس، اتاق عمل، ریکاوری، cpr و دو بخش بستری ویژه خواهران و برادران در آن وجود دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد