گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
آگوست 30, 2021 کد خبر : 82202 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

راه اندازی ۶۰ پایگاه واکسیناسیون توسط سپاه قدس گیلان

راه اندازی ۶۰ پایگاه واکسیناسیون توسط سپاه قدس گیلان

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به راه اندازی ۶۰ پایگاه واکسیناسیون در استان، گفت: تا کنترل و مهار کرونا در کنار مردم هستیم.

سردار محمد عبدالله پور ظهر یکشنبه در نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی، اظهار کرد: نیازمند همکاری و مشارکت مردم در اجرای این طرح هستیم.

وی با بیان اینکه همکاری و مشارکت درمان کرونا را تسریع می‌کند، افزود: در زمینه نیرو برای واکسیناسیون سپاه آمادگی کامل دارد و در صورت تأمین به موقع واکسن در سریع‌ترین زمان ممکن واکسیناسیون تمام مردم انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به درخواست مسئولان برای تخصیص سهمیه بیشتر به استان، ادامه داد: سپاه قدس گیلان تمام ظرفیت انسانی و پشتیبانی خود را برای کنترل و مهار کرونا به کار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه شناسایی افراد واکسینه نشده به کنترل و تسریع در روند واکسیناسیون کمک می‌کند، اضافه کرد: پایگاه‌های بسیج باید به شناسایی این افراد در سطح محلات و مناطق مختلف استان کمک کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه حضور سپاه و بسیج موجب تسریع در روند واکسیناسیون شده است، گفت: ۶۰ پایگاه واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و چندین پایگاه توسط سپاه قدس در گیلان راه‌اندازی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی