گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
آگوست 2, 2014 کد خبر : 28728 خبر ها

علی منتظری :

رتبه سرمایه گذاری جدید صنعتی گیلان در کشور ۶ تا ۷ است

رتبه سرمایه گذاری جدید صنعتی گیلان در کشور ۶ تا ۷ است

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان جایگاه سرمایه گذاری جدید صنعتی استان را در کشور رتبه ششم تا هفتم اعلام کرد.

علی منتظری عصر شنبه در حاشیه بازدید از طرح های صنعتی استان افزود: جایگاه بخش صنعت و معدن در توسعه بر کسی پوشیده نیست اما دستیابی به این مهم با برنامه ریزی دقیق و مدون امکان پذیر است.

وی اظهارداشت: در حال حاضر دو هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی بزرگ و کوچک فعال در استان وجود دارد و در این واحدهای تولیدی ۸۷ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی مشغول فعالیت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت:  گیلان به لحاظ صنعتی رتبه سیزدهم و از حیث سرمایه گذاری جدید صنعتی رتبه ششم تا هفتم کشور را دارد.

وی در ادامه بر ضرورت برجستگی شاخصه های تولید و تجارت طی سال اقتصاد و فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی در استان تاکید کرد و افزود: حفظ شرایط موجود از شاخص های مهم تولید و تجارت است تا کمترین آسیب متوجه این حوزه شود.

منتظری اظهارداشت: پیگیری جدی برنامه هایی که در این بخش تعریف شده است از دیگر شاخص های مهم است.

وی همچنین از وجود افزون بر هزار طرح صنعتی نیمه تمام در استان خبر داد و افزود: بهره برداری واحدهای نیمه تمام صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالا طی سال جاری از مهمترین هدف مسئولان این حوزه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در ادامه بر لزوم ایجاد فرهنگ توسعه صنعتی در استان تاکید کرد و یادآورشد: رویکردها به صنعت باید یک رودیکرد ویژه باشد./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی