گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
دسامبر 7, 2012 کد خبر : 15187 خبر ها

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفی

رزمایش الی‌بیت‌المقدس نشانه قدرت بالای دفاعی ایران اسلامی

رزمایش الی‌بیت‌المقدس نشانه قدرت بالای دفاعی ایران اسلامی

گیلانیان : جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزاری رزمایش الی‌بیت‌المقدس را نشانه قدرت بالای دفاعی نظام اسلامی ایران دان

سردار ‘علی فضلی’ روز پنجشنبه در رزمایش الی بیت المقدس که با حضور ۲۰ هزار نفر از گردان های واکنش سریع سپاه قدس گیلان برگزار شد؛ افزود: امروز بسیجیان در سراسر کشور، مانند همیشه آماده اطاعت از اوامر ولی فقیه هستند و از آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا دفاع می کنند.
وی با اشاره به ایثار و فداکاری مردم ایران در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: سرزمین ایران همواره مهد دلیران و الگویی برای دیگر کشورها بوده و در هشت سال جنگ تحمیلی نیز، نمونه ای از این شهامت و فداکاری به منصه ظهور گذاشته شد.
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین ایران اسلامی را یک الگو در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: جنگ هشت روزه در غزه، نماد استقامت مردم فلسطین بود و این مقاومت متاثر از روحیه فداکاری بسیجیان ایران در مبارزه با دشمن متجاوز است.
سردار فضلی با بیان اینکه آثار و برکات بسیجیان ایران یکی پس از دیگری در جهان اثرگذار و آشکار می شود، تصریح کرد: جوانان نیویورک و کالیفرنیا از جوانان مصر و تونس الگو می گیرند و مبارزان فلسطینی هم از حزب الله ، جهاد اسلامی و بسیجیان تحت امر ولی فقیه در ایران اسلامی سرمشق می گیرند.
به گزارش گیلانیان ، رزمایش الی بیت المقدس روز پنجشنبه با حضور هزاران نفر از گردان های واکنش سریع بیت المقدس، عاشورا، امام حسین(ع) و الزهرا(س)سپاه قدس گیلان همزمان در سراسر استان و برخی مناطق شهری از شهرهای شفت، انزلی، خمام، سنگر و رشت برگزار شد.

در این رزمایش که با حضور جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد؛ گردان های تکاوری سپاه قدس گیلان، با انجام عملیات رزمی و پروازی قدرت خود را به نمایش گذاشتند/ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی