گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آگوست 12, 2014 کد خبر : 28946 دسته‌بندی نشده

شهردار رشت :

رسالت رسانه ها نقد منصفانه است

رسالت رسانه ها نقد منصفانه است

گیلانیان : محمدابراهیم خلیلی، شهردار رشت امروز(۲۱ مرداد) در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، گفت: در مدیریت شهری باید دو اصل را رعایت کنیم یکی اینکه تصمیمات درست بگیریم و دیگری اینکه تصمیمات نادرست نگیریم.

وی با بیان اینکه باید اخبار درست و صحیح را مخابره کنیم، افزود: اخبار منتشره و آمارهایی که ارائه می‌دهیم بر اساس سند و مدرک باشد تا فضای شهری را متشنج نکنیم.

خلیلی با تاکید بر ارائه نقدهای منصفانه توسط خبرنگاران اظهارکرد: امسال با برگزاری مسابقه‌ای نقدهای منصفانه خبرنگاران را تجلیل می‌‌کنیم.

وی ادامه داد: رسانه‌ها رسالت دارند تا اخبار درست و نقدهای منصفانه به مخاطبان خود بدهند وگرنه از رسالت خود دور شده و انحراف می‌یابند.

شهردار رشت با بیان اینکه از ۱۵ اسفند تا ماه قبل شهرداری ۳۸ میلیارد تومان درآمد داشته است، اذعان کرد: از حساب شهرداری در این مدت ۳۰ میلیارد تومان برداشت شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس نقشه راه که همان بودجه ۹۳ است حرکت کردیم، اضافه کرد: شهرداری رشت هم اکنون حجم بسیاری از پروژه‌‌های عمرانی را در سطح شهر دارد که در طول تاریخ این شهر بی‌سابقه است.

در ادامه نیکومنش، رئس کمیسیون بهداشت با بیان اینکه سال‌های گذشته ۵۵ میلیون بودجه برای آموزش پسماند داشتیم، اذعان کرد: در سال جاری این بودجه به ۲۷۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی از برگزاری تور خبری برای خبرنگاران به مرکز دفن زباله سراوان و مراکز احیای رودخانه‌ها خبر داد و افزود: در این بازدید خبرنگاران از اخرین وضعیت این طرح‌ها آگاه می‌شوند.

در پایان این مراسم خبرنگاران با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شدند./منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی