گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
ژوئن 27, 2014 کد خبر : 28040 خبر ها

رسانه اسلامی مهم ترین رکن جامعه اسلامی است

رسانه اسلامی مهم ترین رکن جامعه اسلامی است

گیلانیان : مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کشور در جمع خبرنگاران گیلان با اشاره به بررسی راهکارهای مؤثر رسانه با بسیج گفت: مهم ترین رکن جامعه اسلامی، رسانه اسلامی است.

اسماعیل احمدی، مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کشور با بیان اینکه رسانه اگر اسلامی شد، موفقیت های ما روزافزون خواهد شد، گفت: “اگر رسانه اسلامی شد به جامعه امید می دهد. رسانه ای که سیاه نمایی کند و روح امید نداشته باشد یک الگوی اسلامی نیست و وحدت ندارد، چرا که رسانه اسلامی وحدت آفرین است”.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کشور افزود: “رسانه اسلامی اصلی ترین منبع خودش را از کلام ولایت قرار می دهد”.

وی با اشاره به ۵ مرحله تکاملی که مقام معظم رهبری آن را بر شمرده است، گفت: “انقلاب اسلامی ، نظام اسلامی، دولت و جامعه اسلامی تکامل یافته از مباحثی است که منجر به مرحله اصلی و نهایی که همان تمدن ملی، اسلامی است می شود”.

دکتر احمدی در ادامه با اشاره به این مطلب که ما باید برای حکومت اسلامی گام های زیادی برداریم، افزود: “حکومت جهانی اسلام یک امر شدنی است که مراحلی دارد”.

وی در ادامه عنوان کرد: “رسانه ها رکن چهارم دموکراسی و زبان مردم و جزء نخبگان هستند که مشکلات مردم را می بینند و مطالباتشان را مطالبه می کنند”.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کشور افزود: “اگر قوای اسلامی با منش اسلامی همراه باشد، الگوی انقلاب اسلامی الگوی تکامل یافته تری می شود که کشور های دیگر از آن بهره برداری می کنند”.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که الآن چشم منطقه به ایران اسلامی است، گفت: “همه دنیا منتظر رویارویی نهایی نظام حق و سلطه هستند بنابراین اگر جامعه اسلامی خوب با پیشرفت در فرهنگ و اقتصاد محقق کنیم، الگوی کاملی به جهان عرضه کرده ایم”.

دکتر احمدی افزود: “نرم افزایی اسلامی و سبک زندگی اسلامی باید به عنوان اصلی ترین و مهم ترین حوزه در جامعه محقق شود”.

وی هم چنین گفت: “اگر قرار است رسانه اسلامی شود توجه به گفتمان ولایت به ما خیلی کمک خواهد کرد”.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کشور افزود: “ما با امتیاز دادن به بسیج موافق نیستیم چرا که بسیجیان نیاز به سهمیه ندارند و همه جا خوب می درخشند”.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی