چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ Wednesday, 18 July , 2018
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 58660 خبر ها

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان:

رسانه ها نقش تعیین کننده ای در انتخابات دارند

رسانه ها نقش تعیین کننده ای در انتخابات دارند

گیلانیان : مطبوعات و اصحاب رسانه نقش مهم و تعیین کننده ای در انتخابات داشته و باید با سعه صدر، بی طرفی و روشنفکری مردم را به مشارکت در این امر خطیر هدایت کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان این مطلب در بیست و دومین جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان گفت: بر این اساس خانه مطبوعات به منظور همراهی و همگامی با دولت و دستگاه های نظارتی قصد دارد با برگزاری همایشی در این راستا گام بردارد.

کریم خورسندی افزود: با موافقت و تصویب هیات مدیره همایش رسانه و انتخابات طی هفته آینده با حضور چهره های رسانه ای و سیاسی استان و با مشارکت جامعه خبری گیلان در مجتمع خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه رسانه ها و مطبوعات استان در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی حضور پررنگ و موثری دارند و خبرنگاران و عکاسان فعال و پرتلاش نشریات و سایت های خبری روز به روز جامع تر و موثرتر به نقش خود که همانا اطلاع رسانی و انعکاس مطلوب همه رویدادهای استان است می پردازند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان ادامه داد: در جلسه خانه مطبوعات گیلان همچنین تصویب شد همایش رسانه و اقتصاد مقاومتی نیز پس از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی به میزبانی خانه مطبوعات با حضور اصحاب رسانه و کارشناسان اقتصادی برگزار شود.

خورسندی اظهار داشت: یکی از مهم ترین مصوبات جلسه خانه مطبوعات برگزاری نمایشگاه و جشنواره مطبوعات محلی گیلان در سالجاری است که زمان و مکان و چگونگی و نحوه برگزاری آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: کار توزیع بسته های حمایتی خانه مطبوعات گیلان که به وسیله کمیته رفاهی خانه مطبوعات صورت گرفته، آغاز شده و به ۴۰۰ خبرنگار عضو خانه مطبوعات اقلامی نظیر چای، مرغ و بن کارت تخفیف ۴۰ درصدی ایران برک و شرکت فومنات اهدا می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش