گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ Sunday, 20 October , 2019
شهریور ۲۳, ۱۳۹۸ کد خبر : 74937 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرعامل شرکت برق‌منطقه‌ای گیلان :

رشد بی سابقه ۵.۶ درصدی ظرفیت پست‌های فوق توزیع برق در گیلان

رشد بی سابقه ۵.۶ درصدی ظرفیت پست‌های فوق توزیع برق در گیلان

گیلانیان : مدیرعامل شرکت برق‌منطقه‌ای گیلان با اشاره به رشد۵.۶ درصدی ظرفیت بخش فوق توزیع پست‌های برق در پنج ماهه نخست امسال در مقایسه با ۱۰ سال گذشته، گفت: این افزایش ظرفیت بی سابقه است.

عظیم بلبل آبادی صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در پنج ماهه نخست امسال پروژه‌های مختلفی در بخش احداث و توسعه پست‌های ۶۳/۲۰ کیلوولت در استان گیلان اجرایی شده است، اظهار کرد: این پروژه های در شهرهای رشت، صومعه سرا، اسالم، شفت، لنگرود، چابکسر و انزلی اجرا و به مرحله بهره برداری رسید.

بلبل آبادی به ظرفیت منصوبه ایجاد شده در پست‌ها نیز اشاره کرد و گفت: در این مدت با اجرای پروژه‌ها در بخش احداث و توسعه پست های ۶۳/۲۰ کیلوولت، موفق شدیم ۲۵۵ مگاولت آمپر به ظرفیت بخش فوق توزیع استان گیلان اضافه شود که به معنای افزایش ۹.۲ درصدی ظرفیت در این بخش است.

وی ادامه داد: این در حالی است که متوسط رشد افزایش ظرفیت ایجاد شده در بخش فوق توزیع پست های گیلان در ۱۰ سال گذشته، ۳.۶ درصد بوده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان تصریح کرد: مقایسه این اعداد و ارقام نشان می دهد که در ۵ ماهه نخست امسال نسبت به ۱۰ سال گذشته، رشد ۵.۶ درصدی ظرفیت در بخش فوق توزیع پست‌های گیلان به وجود آمده که این افزایش ظرفیت در ۱۰ سال اخیر بی سابقه و چشمگیر بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان :

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان :

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz