گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
فوریه 3, 2013 کد خبر : 16910 خبر ها

معاون استاندار گیلان عنوان کرد :

رشد ۳٫۵ برابری پروژه‌های گیلان در دهه فجر

رشد ۳٫۵ برابری پروژه‌های گیلان در دهه فجر

گیلانیان : معاون سیاسی‌ امنیتی استاندار گیلان گفت: در دهه فجر امسال دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه در گیلان قابل افتتاح است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳٫۵ برابر رشد دارد.

 محمد اکبرزاده در بازدید از پروژه ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی امانتی است که امام راحل و شهدا و تمام آزادگان آن را به دست ما سپرده‌اند.

وی با بیان اینکه انقلاب یک موجود زنده است و پیوسته مراحل رشد را طی می‌کند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به سرعت این دوران را طی کرده و اکنون در فراسوی مرزها پیش می‌رود که این امر نشان می‌دهد انقلاب را فردی عادی به ثمر نرسانده زیرا امام راحل فقیه بود تا جایی که می‌فرمود به من خدمتگزار بگویید بهتر است تا رهبر بگویید.

این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از جنس مردم بود، تصریح کرد: امام (ره) مردمی بود و به آنچه که می‌گفت اعتقاد کامل داشت و به همین دلیل انقلاب مبتنی بر فطرت مردم شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان لنگرود همواره به خاطر وجود فرهیختگانش به خود می‌بالید، خاطر نشان کرد: قبل از انقلاب لنگرود با این پیشینه علمی از نعمت آموزش عالی محروم مانده بود زیرا نظام استکبار که پایه‌های آن بر خاموشی مردم استوار شده بود و نمونه بارز آن کشتار دانشجویان در ۱۶ آذر در دانشگاه فنی تهران بود اما امروز توانمندی‌های علمی به دست آمده بر کسی پوشیده نیست.

اکبرزاده با بیان اینکه دنیا از زود میوه دادن انقلاب اسلامی ایران در تعجب است، یادآور شد: پرورش دانشمندان و رسیدن این انقلاب به فراسوی مرزهاست و این میوه‌ای شیرین است که باید مراقب باشیم تا کام شیرین ما را تلخ نکنند.

وی درباره پروژه‌های دهه فجر گیلان یادآور شد: امسال در گیلان دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پروژه قابلیت افتتاح دارند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳٫۵ برابر شده است که با وجود تمام تحریم‌ها اتفاق افتاده و نشانه تلاش، وحدت، هم فکری، همکاری و کنار گذاشتن اختلافات است.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی