گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
می 3, 2012 کد خبر : 8603 خبر ها

عده‌ای با زیرسئوال بردن خدمات استاندار به دنبال منافع خود هستند

رضوانی : بومی‌سازی مدیران باید در دستور کار قرار گیرد

رضوانی : بومی‌سازی مدیران باید در دستور کار قرار گیرد

گیلانیان : غلامعلی رضوانی در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای رودبار، تحقق شعار حمایت تولید ملی را وظیفه همگانی دانست و اظهار کرد: حمایت تولید ملی را می‌توانیم در گیلان اجرا کنیم زیرا در استانی که مهد چای است نباید در اداره‌های آن چای خارجی مصرف شود. وی با بیان اینکه مصرف زیتون رودبار نیز در حمایت از تولید ملی موثر است، گفت: در بازار رودبار زیتون خارجی مصرف می‌شود اما با توجه به تولید زیتون احتیاجی به زیتون خارجی نداریم.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار گیلان، با اشاره به کمبود نیروی متخصص برای خدمت رسانی در عرصه‌های مختلف آموزشی، بهداشتی و مدیریتی رودبار افزود: بومی‌سازی مدیران باید در دستور کار قرار گیرد بنابراین در استخدام‌ها باید نیروی بومی توانمند را کشف کرده و به‌کارگیری کنیم. مدیران غیر بومی می‌آیند و می‌روند، تصریح کرد: در شهرستانی مانند رودبار باید نیروی متخصص بومی به‌کارگیری شود و این امر جزو برنامه‌های اصلی شهرستان باشد.

رضوانی، تشویق و دعوت از نیروی بومی برای خدمت را مورد تاکید قرار داد و اذعان کرد: گروهی به دنبال نیروهای بومی خارج از استان بروند و از آنها بخواهند با توجه به تخصص و تاثیرگذاری خود در شهرستان خدمت کنند.

غلامعلی رضوانی با بیان اینکه استاندار گیلان جهاد گونه و شبانه‌روز پیگیر برطرف کردن مشکلات استان است، ابراز کرد: برخی از مشکلات به سرعت قابل حل نیستند و نیاز به وقت، نیرو، پیگیری، مقدمات و اعتبارات لازم دارد. اما عده‌ای که به دنبال اهداف و منافع خاصی هستند تخریب می‌کنند و استاندار  و خدماتش را زیر سئوال می‌برند.

ایشان به دستاورد سفر خارجی استاندار گیلان اشاره کرد و یادآور شد: در این سفر ۳۷ تصمیم گرفته شد که ایجاد بازار برای تولیدات داخلی استان، اخذ قراردادها، هماهنگی‌ها، تبادل استاد، ایجاد دفتر دانشگاه گیلان در باکو و… از جمله دستاوردهای این سفر بوده است.

رضوانی، تصریح کرد: حاشیه‌پردازی عده‌ای، حق نیست و زیر سئوال بردن این خدمات بزرگ و سیاه نمایی کردن خدمات کار درستی نبوده و انسان را از عدالت ساقط می‌کند. اگر انسان حقی را باطل و باطلی را حق جلوه دهد خلاف شأن انسانیت و مسلمانی و شیعه عمل کرده است./فارس

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی