گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
ژانویه 22, 2016 کد خبر : 45262 خبر ها

رقابت ۱۲۰۰ بانوی ورزشکار در رشت آغاز شد

رقابت ۱۲۰۰ بانوی ورزشکار در رشت آغاز شد

گیلانیان : یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از بانوان ورزشکار گیلان در المپیاد ورزشی این استان رقابت خود را آغاز کردند.

نخستین المپیاد ورزشی بانوان گیلان عصر امروز در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی این شهر آغاز شد.

رئیس گروه ورزش بانوان در حاشیه برگزاری المپیاد به خبرنگار فارس اظهار کرد: المپیاد ورزشی بانوان یادواره سرداران و ۸ هزار شهید گیلان به مناسبت دهه فجر آغاز شده‌است.

مریم بخشی با بیان اینکه المپیاد ورزشی بانوان در ۹ رشته در حال برگزاری است، تصریح کرد: یک‌هزار و ۲۰۰ هزار نفر از بانوان ورزشکار رده سنی کمتر از ۱۶ سال از شهرستان‌های گیلان با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی درباره حضور رباب شهریان معاون وزیر ورزش در مراسم آغاز فعالیت المپیاد ورزشی گفت: معاون وزیر در حاشیه مراسم مذکور از مکان‌های ورزشی ماسال و پیست قایقرانی بندرانزلی نیز بازدید می‌کند.

این مسئول با قدردانی از حمایت و همکاری سازمان فرهنگی ‌ـ‌ ورزشی شهرداری رشت در المپیاد ورزشی، یادآور شد: یکی از وظایف و برنامه‌های کمیته ورزش کنگره سرداران و ۸ هزار شهید گیلان، برگزاری المپیاد ورزشی بانوان بود.

وی برگزاری المپیاد ورزشی بانوان را در سطح بالای کمی و کیفی با پهنه گسترده استانی و به منظور استعدادیابی عنوان کرد و متذکر شد: تاکنون چند جلسه با حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، مسئولان ورزشی بانوان و… برگزار شده‌است.

نخستین المپیاد ورزش بانوان گیلان در رشته‌های تکواندو، بدمینتون، بسکتبال، والیبال، شطرنج، کاراته، فوتسال، ووشو و دو و میدانی در سالن‌های مجموعه ورزشی شهید عضدی و یادگار امام (ره) رشت در حال برگزاری است./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی