سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ Tuesday, 24 April , 2018
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶ کد خبر : 59384 خبر ها

روزه سکوت آقای موسوی روزان شکسته شد

روزه سکوت آقای موسوی روزان شکسته شد

گیلانیان : آقای موسوی روزان در آستانه برگزاری انتخابات شورای اسلامی روزه سکوتش را شکست و در میان ناباوری برای دومین بار از عملکرد شهرداری انتقاد کرد .

کسانی که عملکرد اعضای شورا اسلامی شهر رشت را رصد می کنند ادر نهایت ناباوری از خود می پرسند چه اتفاقی افتاده است که حامی شهردار در طول چهار سال گذشته به شهردار پشت کرده و در این موقع حساس لب به اعتراض گشوده در حالیکه پیاده راه فرهنگی و یا پاداش کذایی شهرداری امر تازه نیست تا موجبات تکدر خاطر ایشان را فراهم نماید  !؟

حال این سوال مطرح است : آیا موسوی روزان ز لیست حامیان شهردار کنار گذاشته شد یا ایشان (ضد توسعه !) شدند که انتقاد می کنند و یا حکمتی دیگری مثل سکوت چهار ساله شان دارد که ما از آن بی اطلاعیم ؟! شاید این عمل خود نوع جدید تبلیغات باشد که عقل جن هم به آن نمی رسد

ما هم با نشر بخشی از مصاحبه آقای موسوی روزان با خبرگزاری فارس به تاریخ ۹۶/۲/۲۲ که مزین به دو قطع تصویر نیز هست شاید بتوانیم مثل انتخابات دور قبل ایشان که بخشی از آرایشان در کمد مدرسه گیر کرده بود ، کمکی کرده باشیم :

*نارضایتی بازاریان در اجرای پیاده‌راه فرهنگی رشت

وی با بیان اینکه بخشی از بازاریان شهر رشت از اجرای پیاده‌راه فرهنگی رشت ابراز نارضایتی کردند، متذکر شد: نارضایتی بازاریان مذکور به‌حق است و باید ارتباط و رینگ بعدی دور شهر را داشته باشیم تا مردم از گره ترافیکی خارج شوند ضمن اینکه پارکینگ‌های طبقاتی در مرکز شهر افزایش پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بر توجه ویژه به مرکز دفن زباله در سراوان تأکید کرد و افزود: روزانه ۶۰۰ تن زباله در شهر رشت تولید می‌شود و سه برابر استاندارد جهانی است و این مقدار باید به استانداردها برسد.

موسوی روزانه با اشاره به اینکه انتخاب شهردار از موضوع‌های مهم شورای پنجم شهر رشت است، بیان کرد: شهرداری باید انتخاب شود که در یک دوره کامل در کنار اعضای شورا باشد بنابراین انتخاب درست شهردار از موضوع‌های مهم است.

وی متذکر شد: در دوره چهارم شورای اسلامی شهر رشت در بخش نظارتی قوی عمل نشده است و در بحث شفافیت مالی و مشکلات در بدنه شهرداری باید به کمترین حد برسد ضمن اینکه پرداخت پاداش‌ها قانومند باشد.

*پرداخت پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی به مدیران شهرداری رشت

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید براینکه پرداخت پاداش به مدیران شهرداری این شهر باید دارای بیشترین و کمترین حد مشخص باشد، تصریح کرد: پرداخت پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی برای مدیر یک سازمان قابل قبول نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش