گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
آگوست 19, 2012 کد خبر : 11730 خبر ها

رهبر انقلاب در نماز عید:

روزگاری تازه آغاز شده که بر وضع همه ملت‌های جهان اثر خواهدگذاشت

روزگاری تازه آغاز شده که بر وضع همه ملت‌های جهان اثر خواهدگذاشت

حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر در تهران با اشاره به وضع جدید دنیای اسلام تاکید کردند: روزگاری تازه آغاز شده که بر وضع همه ملت های جهان اثر خواهد گذاشت.
گیلانیان به گزارش مهر، مراسم نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در دانشگاه تهران امروز یکشنبه مصادف با اول شوال ۱۴۳۳ با حضور گسترده مردم تهران سران قوا و مقامات ارشد کشوری و لشکری در دانشگاه تهران و گستره وسیعی از خیابان های اطراف برگزار شد.

حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه های این نماز با اشاره به وضع جدید دنیای اسلام تاکید کردند: روزگاری تازه آغاز شده که بر وضع همه ملت های جهان اثر خواهد گذاشت.

رهبر معظم انقلاب همچنین پیامد های زلزله در آذربایجان شرقی را غمی برای همه مردم ایران دانستند و بر وظایف مردم و مسئولان در قبال زلزله زدگان تاکید کردند. ایشان همچنین با اشاره به حضور چشمگیر مردم ایران و دیگر کشورها در مراسم روز قدس فرمودند: مردم در نگاه به مسائل دنیای اسلام و امت اسلامی از خود حرکت نمایان و درخشانی را نشان دادند و آن حرکت روز قدس بود که یادگار امام را گرامی داشتند.

حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: امسال ملت های دیگر نیز با ملت ایران بیش از سال‌های قبل در روز قدس هماهنگی و حضور داشتند.

رهبر انقلاب همچنین اشاراتی نیز در خصوص مسائل جهان اسلام در برهه کنونی داشتند.

مراسم نماز عید فطر از حدود ساعت ۷ با قرائت قرآن، مدیحه‌سرایی و مناجات در دانشگاه تهران آغاز شد. بنا براین گزارش درهای دانشگاه های تهران از ساعت ۵:۳۰ صبح به روی نمازگزاران باز شده بود .

مشروح خطبه های نماز عیدفطر متعاقبا منتشر می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی