گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
جولای 26, 2014 کد خبر : 28553 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

گیلانیان : روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل وحشی‌گری‌ها و سفاکی‌های رژیم نامشروع صهیونیستی است.

آیت الله زین‌العابدین قربانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه رشت با بیان این مطلب افزود افزود: برگزاری با شکوه راهپیمایی روز قدس نه بزرگ به دشمن و بیانگر اتحاد همه جانبه مسلمانان در برابر استکبار و کفر است.

وی همچنین اظهارداشت: روز قدس روز مقابله حق علیه باطل و ایستادگی مردم مسلمان جهان در برابر زیاده خواهی‌های استکبار و صهیونیست است.

خطیب جمعه رشت گفت: همه مسلمانان جهان به ویژه ملت عزیز ایران در این روز با نیت حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین بار دیگر فریاد استکبار ستیزی سر داده و داد مظلوم را از ظالمان و رژیم اشغالگر فلسطین مطالبه کردند.

وی افزود: ملت ایران اسلامی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب بطور منسجم و پرشور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس حضور و برگ زرین دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند.

آیت الله قربانی با بیان اینکه شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر اتحاد و همبستگی مردم در برابر دشمنان را به نمایش گذاشت، اظهار داشت: دشمن با توطئه های مختلف برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان و تامین اهداف خود تلاش دارد و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، پاسخ دندان شکنی به این دسیسه هاست.

وی تصریح کرد: روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل وحشی گری‌ها و سفاکی‌های رژیم نامشروع صهیونیستی است.

امام جمعه رشت بیان داشت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان “روز  قدس” نشان از تدبیر و دور اندیشی معظم له در شکل گیری و جهت دهی مشت‌های گره کرده مسلمانان آزاده علیه غاصبان قبله اول مسلمین است.

وی در ادامه با تجلیل از حضور گسترده مردم این استان به ویژه جوانان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس تا محو اسرائیل جنایتکار از منطقه ادامه دارد.

آیت الله قربانی با اشاره به نظاره گری سردمداران کفر در برابر جنایات اسرائیل غاصب افزود: متاسفانه کشورهای عربی و اسلامی که شاهد صحنه های دلخراش در غزه هستند با سکوت مرگبار خود در مقابل این جنایت ها، لب فروبسته و از مردم ستمدیده فلسطین حمایت نمی کنند.

وی تصریح کرد: حضور پرشور ملت های مسلمان در راهپیمایی روز قدس، قوت قلبی به مردم مظلوم غزه و خطری برای اسرائیل جنایتکار است.

امام جمعه رشت یادآورشد: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان انزجار از اسرائیل غاصب نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان طنین انداز و تمام عدالت خواهان به نشانه حمایت از فلسطین، فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی