گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 17, 2016 کد خبر : 46023 خبر ها

روز هفتم اسفند عید دوم ملت ایران است

روز هفتم اسفند عید دوم ملت ایران است

گیلانیان : آیت الله زین العابدین قربانی در دیدار با جمعی از مردم آستانه اشرفیه اظهار کرد: یکی از ویژگی های بارز جامعه اسلامی این است که همه مردم مسوول هستیم.

وی افزود : فرق جمهوری اسلامی با سایر جمهوریت جهان، اسلامی بودن آن است و مردم حکومت خود را بر اساس اسلام و پایبندی به دین تشکیل می دهند.

وی ادامه داد : در جهان هفتاد و دو ملت با اعتقادات مختلف و گاهی در یک کشور در حال حیات هستند ولی یکی از امتیازات ما در جمهوری اسلامی اکثر قریب به اتفاق مردم ما با یک دین واحد زندگی می کنند .

امام جمعه رشت گفت : مردم گیلان از نخستین مردمانی بودند که به دین اسلام گرویدند و این دین مبین را قلبا و از روی باور و یقین پذیرفتند و آل بویه و دیلمیان در ترویج دین بویژه تشیع اهتمام تمام کردند که شخصیت هایی مثل سلار دیلمی یک افتخاری برای گیلانیان است .

آیت الله قربانی گفت : به فرموده مقام معظم رهبری مردم ایران دو عید دارند که اولی آن ۲۲ بهمن بود که حضور بی سابقه و کم نظیر مردم در راهپیمایی عظیم چشم دشمنان را کور کرد و عید دوم حضور حماسی ملت در روز ۷ اسفند پای صندوق های رای خواهد بود که ان شاء الله از این آزمون هم روسفید بیرون خواهیم آمد .

وی گفت : حضور گسترده در انتخابات پایه های انقلاب را محکم می کند و ارکان سیاسی همه قوای کشور را مستحکم می نماید.

وی افزود : عده ای که بر خیال باطل معتقد بودند با رحلت امام، جمهوری اسلامی از بین می رود دیدند پس از رحلت امام چگونه خبرگان نشستند و با درایت خود خلف صالح زمان ما را انتخاب نمودند.

وی ادامه داد : در قانون اساسی آمده که ملت باید برای تشکیل مجلس خبرگان گوهر شناسی را برگزینند و آنها باید بشینند امام و پیشوای جامعه اسلامی را انتخاب کنند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد