گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
نوامبر 23, 2013 کد خبر : 22562 خبر ها

روستاهای منطقه آزادانزلی ازمحل درآمد صدورپروانه هایشان حمایت می شوند

روستاهای منطقه آزادانزلی ازمحل درآمد صدورپروانه هایشان حمایت می شوند

گیلانیان به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان این مطلب گفت: سازمان نه تنها نگاه درآمدی به روستاهای محدوده خود نخواهد داشت بلکه درآمدهای ناشی از عوارض قانونی نیز در همان روستاها هزینه می شود.

ˈ عظیم نوربخشˈ تصریح کرد: درآمدهای مأخوذه عمدتاً در جهت رفع نیازهای عمرانی روستاها به ویژه اصلاح، زیرسازی و آسفالت معابر عمومی، لایروبی نهرها و رودخانه ها و دفع آبهای زیرسطحی و روسطحی هزینه می شود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس طرح جامع منطقه آزاد انزلی، بالندگی زندگی روستایی در توسعه آن حائز اهمیت است، افزود: روستاهای محدوده منطقه باید از نعمت حضور در محدوده این منطقه بهره مند شده و الگویی برای اجرای طرح های توسعه پایدار در سایر روستاهای استان باشند.

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی در تشریح خدمات عمرانی سازمان در روستاها به تجهیز خانه های بهداشت روستاها، بازسازی و ساخت دهیاریها، مساجد و معابر شهری، بازسازی گلزار شهدا، بازسازی و تجهیز مدارس روستایی، حمایت و اجرای برنامه های فرهنگی-مذهبی با همکاری دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها و برقراری خطوط اتوبوسرانی با شهرهای مجاور اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی