گیلانیان
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ Thursday, 19 September , 2019
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ کد خبر : 72754 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده رودسر و املش :

رونق تولید در سایه همدلی و عزم ملی ایجاد می شود

رونق تولید در سایه همدلی و عزم ملی ایجاد می شود

گیلانیان : نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه رونق تولید در سایه همدلی و عزم ملی ایجاد می شود، گفت: باید از همه ظرفیت های برای تحقق شعار سال ۹۸ استفاده شود.

اسدالله عباسی بعدازظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر که در کتابخانه شهید جاوید محمدیان بخش رحیم آباد برگزار شد با تأکید بر لزوم حضور در میان مردم، گفت: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید ضمن رفتار صادقانه با آنها مشکلاتشان را شنیده و در راستای حل آنها گام برداریم.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید، افزود: در سالی که با شعار رونق تولید ملی است باید تلاش کنیم استراتژیک نظام را به صورت راهبردی به کار بسته و آن را عملیاتی کنیم.

عباسی تأکید کرد: برای تحقق شعار سال باید از همه ظرفیت‌ها در سایه همدلی و انسجام در راستای شکوفایی تولید و خدمت بیشتر به مردم استفاده کرد.

نماینده رودسر و املش در مجلس همچنین به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اشاره و بیان کرد: سپاه همیشه در مقابل تروریسم ایستادگی کرده و آمریکا می‌خواهد با استفاده از این حربه‌ها قدرت و توان ما را نشانه بگیرد.

وی با اشاره به پیروزی‌های سپاه پاسداران در مقابله با گروه‌های تروریستی منطقه در راستای حفاظت از انقلاب، تصریح کرد: تشکیل سپاه پاسداران حاصل اندیشه امام خمینی (ره) بوده و همه ما پاسدار انقلابیم و تا پای جان پای ارزشهای خود ایستادگی می‌کنیم.

دلیل بروز برخی مشکلات عدم مدیریت صحیح است

عباسی به وقوع سیل در برخی از مناطق کشور نیز اشاره کرد و افزود: وقوع این سیل خسارت فراوانی به تعدادی از استان‌های کشور وارده کرده است ما نباید تنها نظارگر این موضوع باشیم همه باید جهادی وارد میدان شده و به هموطنان‌مان کمک کنیم.

وی همچنین بر لزوم مدیریت و برنامه‌ریزی درست برای جلوگیری از این مشکلات در کشور تأکید کرد و گفت: برخی از ضعف‌ها در حوزه مدیریتی است نه عدم وجود بودجه لذا باید به صورت جهادی کار کرد. مردم مدیریت ضعیف مدیران را گزارش دهند.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود پسماند و عدم مدیریت صحیح در این زمینه مشکلاتی برای شهرستان به وجود آورده است، اظهار کرد: پسماند سیمای زشتی به شهر و داده بنابراین از همه می‌خواهم برای مدیریت این معضل پای کار بیایند.

وی با اشاره به اینکه همه روزهای باید برای ما روز محیط زیست باشد، بیان کرد: نباید تنها در یک مناسبت خاص به جمع آوری زباله اقدام کرد.

ضرورت لایروبی و آزادسازی حرایم دو رودخانه رودسر

فرماندار رودسر نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه مدیران دیدار با خانواده‌های شهدا را در دستور کار خود قرار دهند، اظهار کرد: دو رودخانه رودسر باید لایروبی شده و آزاد سازی مسیر رودخانه نیز در دستور کار قرار گیرد.

حسین اسماعیل پور با اشاره به وجود مشکل در بخش خدمات عمومی بیمارستان رودسر، افزود: باید توسط شهرداری‌ها خدمات دهی بیشتری انجام گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz