گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
ژانویه 30, 2016 کد خبر : 45436 خبر ها

رونمایی از تندیس کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در دهه فجر

رونمایی از تندیس کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در دهه فجر

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان از رونمایی تندیس نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان در دهه فجر امسال خبر داد.

سردار محمد عبدالله‌پور امروز با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: یاد تمام شهدا و فجرآفرینان را گرامی می‌داریم.

وی عظمت و پیروزی ملت ایران را مدیون شهدا عنوان کرد و افزود: ۱۹ بهمن ماه جاری یادواره ۲ هزار و ۲۰۰ شهید شهرستان رشت برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، برگزاری یادواره مذکور را فضاسازی برای برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید استان در اردیبهشت ماه سال ۹۵ خواند و بیان کرد: دهه فجر امسال تندیس نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان رونمایی می‌شود.

عبدالله‌پور با بیان اینکه ۱۰ عنوان کتاب «دفاع مقدس» دهه فجر در گیلان رونمایی می‌شود، تصریح کرد: دهه فجر امسال نخستین پوستر کنگره ملی ۸ هزار شهید استان رونمایی می‌شود.

وی دیدار با خانواده شهدا با عنوان «دیدار با طلایه‌داران نور» را از برنامه‌های دهه فجر برشمرد و گفت: قبل از برگزاری کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان با تمام خانواده معظم شهدا در نقاط مختلف استان دیدار انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اهدای تابلوی ویژه نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان به خانواده معظم شهدا، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا در برخی از شهرها انجام شده و در دیگر نقاط استان در حال انجام است.

عبدالله‌پور به برگزاری یادواره شهدا در شهرستان‌ها و محله‌های مختلف در ۱۶ شهر گیلان اشاره کرد و یادآور شد: روایتگری دفاع مقدس در راستای اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزی از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده است.

وی از غنی‌سازی سایت ۸ هزار شهید قهرمان گیلان خبر داد و اظهار کرد: دهه فجر امسال پیامک «پیک شهدا» به صورت انبوه ارسال می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان به تقدیر از برنامه‌سازان دفاع مقدس صدا و سیمای مرکز استان در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: آمادگی دریافت طرح، ابتکار و پیشنهاد برای غنی‌تر کردن برنامه‌ها را داریم تا نسبت به ارتقای کیفیت برگزاری کنگره شهدا اقدام شود.

عبدالله‌پور با بیان اینکه طرح‌ها و پیشنهادهای خوبی تاکنون به دبیرخانه کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان رسیده است، تصریح کرد: از آنها که دغدغه شهدا را دارند قدردانی می‌کنم./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد