گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
دسامبر 3, 2013 کد خبر : 22761 خبر ها

شهردار رشت :

رویکرد مسئولان شهری نسبت به مناطق پنج گانه شهرداری رشت جزیره ای نیست

رویکرد مسئولان شهری نسبت به مناطق پنج گانه شهرداری رشت جزیره ای نیست

گیلانیان : محمد ابراهیم خلیلی ظهر سه شنبه در دیدار با مدیران مناطق پنج گانه شهرداری رشت افزود: انتظار می رود مدیران مناطق با رعایت اصول و چارچوب کلی تصمیمات و با رعایت سلسله مراتب سازمانی، وظایف شهرداری مرکز را در مناطق اجرا کنند.

 وی  اظهارداشت: فعالیت عوامل خدماتی همواره مورد ارزیابی و رصد شهروندان است و باید تلاش شود حضور عوامل خدمات شهری که در نوک پیکان فعالیت قرار دارند بیشتر و پررنگ تر دیده شود.

شهردار رشت در ادامه ایجاد درآمدهای پایدار را از ارکان و محور های اصلی وظایف شهرداران مناطق دانست و تاکید کرد: تصمیم گیری در تمامی امور مربوط به مناطق اعم از تعیین، انتخاب پیمانکاران و طرح و اجرا با حرکت در مسیر سیاست های کلی، بر عهده مناطق است و این امر موجب تسریع در تمرکز زدایی و افزایش خدمات رسانی می شود.

 وی تصریح کرد: زیباسازی شهر و هم افزایی برای این امر که از توقعات بجا و بر حق شهروندان است باید با نظارت دقیق مناطق هرچه زودتر تحقق یابد.

 خلیلی اذعان داشت: اخلاق، پاکی و سلامت اداری ضامن ارائه خدماتی در خور شان و شایستگی مردم و ساختن شهری مطلوب است.

 وی در ادامه با تاکید بر خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان عنوان کرد: آنچه که می توان در این زمینه انجام داد، انتخاب شهرداران شب است تا شهروندان در ساعات شب نیز از دریافت خدمات نیز بهره مند شوند.

شهردار رشت افزود: امید است در یک بازه زمانی کوتاه مدت به ارتقای بهره وری، شناسایی ظرفیت های موجود،  فاصله گرفتن از نگاه سنتی، پاسخگویی مسئولانه و تعهد در اجرای تصمیمات که از اولویت های مجموعه بزرگ شهرداری است، نائل شویم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت نیز در این نشست با بیان اینکه مسئولان نواحی را نماینده مطالبات مردم در حوزه خدمات شهری دانست و گفت: عمده توان و تلاش نواحی در  نظارت بر حسن انجام خدمات باید متمرکز شود تا به مرور و با همکاری و حمایت مردم تمامی موانع موجود به ویژه مشکلات مربوط به بارندگی و آبگرفتگی معابر با سرعت بیشتری رفع شود.

علی بهارمست یادآورشد: اساس نیاز  نیروهای کاردان و فعال است و باید با سعی خستگی ناپذیر ” نمی شود ” را از ادبیات اداری محذوف داشت چرا که بنا بر فرمایش امام خمینی (ره) کار مردم در دست شماست و این یعنی خدا شما را دوست دارد./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی