گیلانیان
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ Thursday, 3 December , 2020
اکتبر 27, 2020 کد خبر : 80091 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

ریشه تبعیض و فساد ضعف عملکرد در ساختار اداری است

ریشه تبعیض و فساد ضعف عملکرد در ساختار اداری است

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروزه هیچکس جرأت نگاه چپ به ما را ندارد گفت: ریشه تبعیض و فساد ضعف عملکرد در ساختار اداری است.

سردار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه‌های مجازی با تاکید بر بهره‌گیری از فضای رسانه‌ها جهت حل مشکلات جامعه اظهار داشت: رسانه‌ها نباید به‌دنبال اختلاف افکنی باشند بلکه باید بتوانند از ظرفیت و توان خود جهت پیدا کردن راه‌حل مشکلات استفاده کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه جریان باطل ضد عدالت، ضد حق و کثیف است خاطرنشان کرد: در طول تاریخ همواره حق و باطل در صحنه نبرد با یکدیگر بودند و ما وظیفه داریم که برای تسریع در ظهور امام عصر(عج) تمدن جهانی اسلام را برپا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروزه نسل جدید وظیفه دارد که از آرمان‌های انقلاب صیانت کند تصریح کرد: دشمنان با تمام توان و تجهیزات خود برای نابودی انقلاب تلاش می‌کنند و امروزه نوبت جوانان است که برای تحقق آرمان‌های انقلاب در دنیا تلاش کنند.

سردار عبدالله‌پور ریشه تبعیض و فساد را ضعف عملکرد در ساختار اداری دانست و بیان کرد: اگرچه در مواردی نقطه ضعف داریم اما انقلاب در حوزه دفاعی بسیار خوب عمل کرده و به درجه‌ای رسیدیم که هیچکس جرأت نگاه چپ به ما را ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دشمنان در صدد تغییر فکر بشر هستند و انقلاب باید با این پدیده مبارزه کند افزود: امروزه ما وظیفه داریم که از فضای رسانه‌ای برای پیشبرد اهداف خود استفاده کرده و اجازه ندهیم که جریان باطل از این فضا برای رسیدن به مقاصد شود شوم خود بهره گیرد‌.

وی با بیان اینکه رسانه‌های انقلابی باید به دنیا نشان دهند که جریان حق درصدد تحقق عدالت است عنوان کرد: ملت ایران با وجود تمام سختی‌ها و دشمنی‌ها همواره پای آرمان‌های انقلاب ایستادگی کردند و همین موضوع نیز رمز ماندگاری جمهوری اسلامی است.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه تحریم‌ها علیه ایران به قدری زیاد است که هیچ کشوری به‌جز ما توان مقابله با آن را ندارد خاطرنشان کرد: ملت ما و به‌ویژه گیلانی‌ها در شرایط سخت مانند شیوع ویروس کرونا با تمام توان ایستادگی کردند و سختی‌ها را زیر پا گذاشتند.

فرمانده سپاه قدس گیلان احداث یک ساختمان ۸ طبقه در بیمارستان رازی رشت توسط سپاه را مورد اشاره قرار داد و گفت: این اقدام جهت کمک به دانشگاه علوم پزشکی و افزایش زیرساخت‌های بهداشت و درمان گیلان است و ما در دوران کرونا نیز اقدامات بسیاری خوبی را با کمک مردم و خیرین انجام دادیم.

وی با اشاره به اینکه سپاه گیلان در ۴ روز ۲ میلیون نفر از مردم استان را در ایام کرونا غربالگری کرد عنوان داشت: علاوه بر ضد عفونی مستمر اماکن، در طرح مواسات نیز ۸۹ میلیارد تومان برای کمک به محرومان هزینه کردیم تا باری از دوش مردم نیازمند در ایام سخت برداشته شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

لزوم مجازات قطعی عاملان و آمران جنایت و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت شهادت دانشمند برجسته آقای محسن فخری‌زاده تأکید کردند:

لزوم مجازات قطعی عاملان و آمران جنایت و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید

انتقام سخت از عاملان این ترور در دستور کار قرار گرفت

پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

انتقام سخت از عاملان این ترور در دستور کار قرار گرفت