گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
دسامبر 30, 2015 کد خبر : 44608 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان:

زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی فتنه‌های آینده نظام را خنثی می‌کند

زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی فتنه‌های آینده نظام را خنثی می‌کند

گیلانیان : سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه ۹ دی روز مردمی است که علی‌رغم فشار از سوی دشمن، محکم پشت سر ولایت ایستادند، گفت: زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی فتنه‌های آینده نظام را خنثی می‌کند.

سردار محمد عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس استان گیلان امروز، ۹ دی در همایش بصیرتی روز میثاق امت با ولایت که به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در سالن بانک صادرات برگزار شد، با اشاره به نقش بی‌بدیل مردم در انقلاب‌های الهی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران براساس رهبری پایه‌ریزی شده است و مردم نقش اصلی را در تداوم آن دارند.

وی با بیان اینکه مردم در انقلاب‌های حضرت موسی(ع) و پیامبر اسلام(ص) نقش خود را  به درستی ایفا نکردند، افزود: پیامبر(ص) در صحرای غدیر، امام علی(ع) را به عنوان جانشین بعد از خود معرفی کردند، اما عدم تبعیت از پیامبر(ص) این همه مصیبت برای اسلام به وجود آورد. بنا به فرموده امام راحل، مردم ایران از مردم عصر پیامبر(ص) بهتر هستند و از پیروزی انقلاب تا امروز از نظام اسلامی پاسداری کردند و مطیع امر ولایت بودند.

فرمانده سپاه قدس گیلان بزرگداشت ۹ دی را تقدیر از ملتی دانست که با هوشیاری و بصیرت تمام ترفندهای نظام سلطه را از بین بردند و تصریح کرد: توطئه‌های دشمن بسیاری از انقلاب‌های دنیا را از بین برد لذا این توطئه در سال ۸۸ برای نظام اسلامی ایران طراحی شد، اما مردم با خروش به‌موقع و سیل‌آسای خود، همه نقشه‌ها را خنثی کردند.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه ۹ دی روز مردمی است که علی‌رغم فشار از سوی دشمن، محکم پشت سر ولایت ایستادند، خاطرنشان کرد: پس از ارتحال امام(ره)، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، ولی فقیه را معرفی کردند و مردم در تمام این سال‌ها ولایتمداری خود را نشان دادند لذا زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی فتنه‌های آینده نظام را خنثی می‌کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی