گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
سپتامبر 19, 2012 کد خبر : 12619 خبر ها

همزمان با سراسر كشور در واحدهای آموزشی استان گیلان

زنگ شکوفه ها در مدارس گیلان نواخته شد

زنگ شکوفه ها در مدارس گیلان نواخته شد

گیلانیان : جشن شکوفه ها با حضور مسوولان آموزش و پرورش، حضور گرم نوآموزان و اولیاء آنان در شهرستان های مختلف استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: به صدا درآمدن زنگ شکوفه ها زمینه ای برای نشاط و شادابی کلاس اولی ها برای آغاز سال تحصیلی جدید و آشنایی آنان با محیط آموزشی است. ‘ایوب نجف زاده’ در حاشیه نواخته شدن زنگ شکوفه ها در دبستان شاهد دخترانه رشت افزود:  ۲۹ هزار و ۳۳۲ کلاس اولی امروز با نواخته شدن زنگ شکوفه ها راهی مدرسه شدند. وی اظهار داشت: این تعداد از دانش آموزان اول ابتدایی در بیش از یک هزار کلاس درس سازماندهی شده اند.

نجف زاده خاطرنشان کرد: بیش از ۳۶۰ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی نیز از اول مهر ماه سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان تصریح کرد: این تعداد از دانش آموزان در بیش از چهار هزار و ۲۰۰ واحد آموزشی و  حدود ۲۰ هزار کلاس درس به تحصیل خواهند پرداخت.وی با تاکید بر اینکه همه امکانات مورد نیاز برای آغاز سال تحصیلی ۹۲ – ۹۱ به کار گرفته شده، بیان داشت: نیروی انسانی و فضا و تجیهزات در واحدهای آموزشی برای سال تحصیلی جدید آماده شده است.

نجف زاده با بیان اهمیت هوشمندسازی مدارس و استفاده از تکنولوژی آموزشی خاطرنشان ساخت: بایستی از امکانات تکنولوژی آموزشی بهره گرفته و اطلاعات معلمان و مربیان برای آموزش دانش آموزان به روز باشد.

در مراسم نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدرسه یاد شده ‘فتاح نیازی’ نماینده وزارت آموزش و پرورش در نواخته شدن این زنگ در گیلان، ‘خسرو صادقی’ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان، جمعی از مسوولان استان، معلمان و اولیاء دانش آموزان شرکت داشتند

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد