گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
سپتامبر 17, 2019 کد خبر : 74965 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

زیرساخت های ورزش آستارا توسعه یابد

زیرساخت های ورزش آستارا توسعه یابد

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: زیرساخت های ورزش آستارا به دلیل وجود استعدادهای مختلف و موقعیت گردشگری و مرزی این شهرستان باید توسعه پیدا کند.

ارسلان زارع روز سه شنبه در بازدید از چمن مصنوعی مجموعه ورزشی وحدت آستارا افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده  این مجموعه ورزشی به چمن مصنوعی مجهز شد و برای توسعه بیش از پیش آن اعتبار لازم اختصاص پیدا خواهد کرد.

وی اظهار کرد: ورزش آستارا باید به جایگاه واقعی خود برسد و در این راستا حمایت های  همه جانبه برای حضور موفقیت آمیز تیم های فوتبال این شهرستان در لیگ های کشوری ضروری است.

وی بیان کرد: از توان و ظرفیت بخش خصوصی به منظور سرمایه گذاری در حوزه های ورزشی و اقتصادی شهرستان آستارا باید استفاده کرد تا کاستی های موجود در این بخش ها برطرف شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت:  برای زیرسازی زمین و خرید چمن مجموعه وحدت ، بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده و دروازه های آن نیز به زودی نصب خواهد شد.

وحید خاصی پور افزود: شش میلیارد ریال اعتبار ملی نیز با پیگیری‌های مسئولان برای ایجاد فنس و پیست دوومیدانی به وسعت دو هزار متر مربع در حاشیه زمین فوتبال اختصاص یافت و عملیات اجرایی آنها به زودی آغاز خواهد شد.

استاندار گیلان امروز علاوه بر چمن مصنوعی ورزشگاه وحدت آستارا از ساختمان حرم امام زادگان و زائرسرای آن بازدید و در قالب ملاقات مردمی به مشکلات تعدادی از شهروندان این شهر در فرمانداری رسیدگی کرد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی