گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ Sunday, 20 October , 2019
شهریور ۲۶, ۱۳۹۸ کد خبر : 74965 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

زیرساخت های ورزش آستارا توسعه یابد

زیرساخت های ورزش آستارا توسعه یابد

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: زیرساخت های ورزش آستارا به دلیل وجود استعدادهای مختلف و موقعیت گردشگری و مرزی این شهرستان باید توسعه پیدا کند.

ارسلان زارع روز سه شنبه در بازدید از چمن مصنوعی مجموعه ورزشی وحدت آستارا افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده  این مجموعه ورزشی به چمن مصنوعی مجهز شد و برای توسعه بیش از پیش آن اعتبار لازم اختصاص پیدا خواهد کرد.

وی اظهار کرد: ورزش آستارا باید به جایگاه واقعی خود برسد و در این راستا حمایت های  همه جانبه برای حضور موفقیت آمیز تیم های فوتبال این شهرستان در لیگ های کشوری ضروری است.

وی بیان کرد: از توان و ظرفیت بخش خصوصی به منظور سرمایه گذاری در حوزه های ورزشی و اقتصادی شهرستان آستارا باید استفاده کرد تا کاستی های موجود در این بخش ها برطرف شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت:  برای زیرسازی زمین و خرید چمن مجموعه وحدت ، بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده و دروازه های آن نیز به زودی نصب خواهد شد.

وحید خاصی پور افزود: شش میلیارد ریال اعتبار ملی نیز با پیگیری‌های مسئولان برای ایجاد فنس و پیست دوومیدانی به وسعت دو هزار متر مربع در حاشیه زمین فوتبال اختصاص یافت و عملیات اجرایی آنها به زودی آغاز خواهد شد.

استاندار گیلان امروز علاوه بر چمن مصنوعی ورزشگاه وحدت آستارا از ساختمان حرم امام زادگان و زائرسرای آن بازدید و در قالب ملاقات مردمی به مشکلات تعدادی از شهروندان این شهر در فرمانداری رسیدگی کرد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان :

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان :

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz