گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
نوامبر 10, 2013 کد خبر : 22367 خبر ها

ساختمان اداری منطقه آزاد انزلی تکمیل می شود

ساختمان اداری منطقه آزاد انزلی تکمیل می شود

گیلانیان به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، با دستور مساعد رضا مسرور مدیرعامل این سازمان بر بررسی های کارشناسانه صورت گرفته در خصوص لزوم اتمام ساخت مجتمع اداری ،روند تکمیل ساختمان اداری از سر گرفته می شود.

این ساختمان بعد از  دو سال و نیم توقف در روند اجراء، با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در محدوده فاز تجارت منطقه، بعد از طی فرآیندهای قانونی ایجاد می شود.

تسهیل و تسریع در روند ارائه خدمات به سرمایه گذاران و ارباب رجوع، کاهش هزینه های رفت و آمد و زمان بوروکراسی اداری، تجمیع پرسنل حوزه های مختلف سازمان در یک مجموعه واحد و قرارگرفتن نیروی انسانی در شرایط کاری-اداری مناسب به منظور بالابردن میزان بهره وری از جمله مهمترین دلایل احداث ساختمان اداری منطقه آزاد انزلی می باشد.

 گفتنی است این ساختمان در شش طبقه با حدود ۱۴ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع  ایجاد می شود و تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال صرف ساخت آن شده است.

رعایت الگوی بهینه سازی مصرف انرژی، سیستم های الکتریکال و مکانیکال پیشرفته مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، آمفی تئاتر، بخش IT، سالن ها و کلاس های آموزشی بهمراه فضای سبز ۱۵ هزار مترمربعی و پارکینگ از امکانات و ویژگیهای این ساختمان است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی