گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
اکتبر 12, 2014 کد خبر : 30478 خبر ها

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان عنوان کرد

ساخت دکل مخابراتی با نماد مذهبی گیلان در رشت

ساخت دکل مخابراتی با نماد مذهبی گیلان در رشت

گیلانیان : مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان گفت: آمادگی ساخت دکل مخابراتی با نماد مذهبی گیلان در میدان شهدای ذهاب رشت را داریم.

رضا خضردوست عصر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان بازنشسته شرکت مخابرات گیلان به مناسبت عید غدیر اظهار کرد: تعداد ۲۳۰ نفر از کارمندان شرکت مخابرات گیلان بازنشسته شدند.

وی به دریافت وام ۲۳٫۵ میلیارد تومانی شرکت مخابرات گیلان اشاره کرد و افزود: ماهانه دو میلیارد تومان تقسیط وام مذکور را پرداخت می‌کنیم.

خضردوست با بیان اینکه سود وام مذکور جزو هزینه‌های شرکت مخابرات گیلان امسال محاسبه شده است، تصریح کرد: محاسبه سود وام سبب کاهش سود شرکت مخابرات گیلان شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان از جذب ۷۰ هزار نفر مشترک اینترنت در مدت هفت ماه گذشته توسط این شرکت خبر داد و بیان کرد: سالانه ۸/۵ میلیارد تومان به شرکت زیرساخت پرداخت می‌کنیم.

وی با اشاره به اهدای یک سکه بهار آزادی به کارمندان بازنشسته شرکت مخابرات گیلان، خاطرنشان کرد: شش ماه گذشته باید هدیه مذکور را پرداخت می‌کردیم اما منابع مالی در اختیار نداشتیم.

خضردوست به رتبه ۲۹ دیتای گیلان در اسفند ماه سال ۹۲ در کشور اشاره کرد و گفت: امسال با تلاش کارکنان به رتبه هشتم دیتای کشور ارتقا پیدا کردیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان با بیان اینکه کارکنان شرکت مخابرات در طرح هم‌کدسازی به صورت شبانه‌روزی فعالیت کردند، یادآور شد: تعداد ۵۳۰ گروه در طرح هم‌کدسازی گیلان فعالیت داشتند.

وی بر همکاری دستگاه‌های مختلف به منظور استقرار دکل‌های مخابراتی تاکید کرد و افزود: طبق مصوبه هیئت وزیران در سال ۸۳ مکان مورد نیاز باید در اختیار شرکت مخابرات گذاشته شود اما مکان‌های مورد نیاز را از ارگان‌های مختلف اجاره کردیم.

خضردوست با اشاره به اینکه شرکت مخابرات گیلان مجزا از شرکت ارتباطات سیار است، اظهار کرد: فعالیت‌های شرکت مذکور را طبق تفاهمنامه شرکت مخابرات گیلان انجام می‌دهیم و مبلغ هزینه‌کردها به منظور توسعه و نگه‌داری دریافت می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان خواستار توسعه فناوری مخابراتی در استان شد و بیان کرد: دوست داریم مردم در هر منطقه‌ای از استان می‌روند زندگی خوبی داشته باشند.

*ایجاد فشار برای جمع‌آوری دکل مخابراتی میدان شهدای ذهاب

وی با بیان اینکه غول آهنی دکل مخابراتی گیلان پشت شهرداری جلوی زیبایی میدان شهدای ذهاب را گرفته است، تصریح کرد: مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و فشارها را وارد می‌کنند تا این دکل جمع‌آوری شود.

خضردوست نماد گیلان را آجرهای قرمز رنگی عنوان کرد که در مرقد میرزا کوچک جنگلی و شهرهای لنگرود، تالش و آستارا به‌کار رفته است و گفت: شرکت مخابرات به میراث گیلان احترام می‌گذارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان با اشاره به استقرار دکل‌های مخابراتی در کشورهای اروپایی و حتی در عربستان سعودی، یادآور شد: دکل‌های مخابراتی به صورت زیبا در لابه‌لای درختان نخل در عربستان مستقر شده است.

*ساخت دکل مخابراتی با نماد مذهبی گیلان

وی از آمادگی شرکت مخابرات گیلان مبنی بر ساخت دکل مخابراتی با نماد مذهبی استان در میدان شهدای ذهاب رشت خبر داد و اظهار کرد: آمادگی پرداخت هزینه طراحی و اجرای نصب دکل مذکور را داریم تا در آینده گیلانی‌ها به این نماد افتخار کنند.

*زیرپا گذاشتن قانون با شعار قانون در فتنه سال ۸۸

خضردوست با بیان اینکه شرکت مخابرات گیلان فراقانونی عمل نمی‌کند و تابع قانون است، خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۸۸ بعضی‌ها با شعار قانون آمدند اما قانون را زیر پا گذاشتند و پس از آن افرادی که مدعی متخصص و کارشناس ارشد در تمام زمینه‌ها بودند، را دیدیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان یادآور شد: بنده کارشناس میراث فرهنگی و شهرسازی نیستم و به لحاظ مخابراتی موضوع‌ها را بیان می‌کنم و ملاک عمل به قانون است.

وی با تاکید بر رعایت قانون، اظهار کرد: نیاز به همکاری نمایندگان مردم گیلان در مجلس برای توسعه فناوری‌های اطلاعاتی در استان داریم.

خضردوست به تعصب‌های گروهی، سازمانی و … بعضی از افراد غیر متخصص اشاره کرد و افزود: تعصب‌های بی‌مورد روند توسعه و پیشرفت را کند می‌کند و باید جلوی آن گرفته شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان با اشاره به وجود یک میلیون مشترک تلفن ثابت در استان، بیان کرد: هر دو ماه مبلغ ۱۲ میلیارد تومان هزینه مکالمات تلفن ثابت است.

*هزینه ماهانه ۶٫۵ میلیارد تومانی شرکت مخابرات گیلان

وی هزینه حقوق کارکنان، نگه‌داری شبکه و خرید تجهیزات مخابراتی گیلان را ماهانه ۶٫۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: هزینه هر دو ماه شرکت مخابرات گیلان ۱۳ میلیارد تومان است.

*قطع برق مرکز شماره ۶۰ و ۲۰ بی.تی.اس به دلیل بدهی برق

خضردوست به قطع برق مرکز شماره ۶۰ و ۲۰ بی.تی.اس شرکت مخابرات گیلان به دلیل بدهی هزینه برق اشاره کرد و یادآور شد: به منظور دریافت هزینه مکالمات تلفن جایزه می‌گذاریم اما بعضی از مشترکان خود را ویژه می‌دانند و نمی‌خواهند هزینه مکالمه تلفن را پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان با بیان اینکه بعضی از مشترکان این شرکت را تهدید می‌کنند، تصریح کرد: بعضی از مشترکان اعلام می‌کنند نمی‌توانید تلفن ما را قطع کنید.

*یک گیگابایت حجم رایگان اینترنت به مناسبت عید غدیر

وی از اهدای یک گیگابایت حجم رایگان مشترکان ای.دی.اس.ال شرکت مخابرات گیلان خبر داد و اظهار کرد: حجم اینترنت مذکور به مناسبت عید غدیر به مشترکان اهدا شده است.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور از بازنشستگان شرکت مخابرات گیلان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی