گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 18, 2013 کد خبر : 21078 خبر ها

غلامعلی جعفرزاده

ساخت راه آهن گیلان باید تسریع شود

ساخت راه آهن گیلان باید تسریع شود

گیلانیان : کشور باید با سیاست راهبردی و برنامه‌ای مدیریت شود/ لزوم تسریع در ساخت راه آهن گیلان

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کشور باید با سیاست راهبردی و برنامه ای مدیریت شود در غیر این صورت جامعه دچار هرج و مرج و تصمیم گیری ها متناقص خواهد شد.

غلامعلی جعفرزاده با اعلام اینکه حجم پروژه هایی که در دولت نهم و دهم در کشور و به ویژه در گیلان کلنگ زنی شد بخش زیادی مطابق برنامه نبود، افزود: زمانی می توان کشور را اداره کرد که برنامه و بودجه با هم تطبیق و همخوانی داشته باشند.

وی همچنین به پروژه های اساسی و مهم استان همچون راه آهن، سدها و سایر موارد اشاره کرد و اظهارداشت:  دولت نوید بهره برداری راه آهن قزوین – رشت را تا پایان دولت دهم داده بود که این امر میسر نشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت:  اگر تمامی منابع راه آهن گیلان تامین می شد این پروژه در دولت دهم به اتمام نمی رسید چون پروژه ها از حیث فنی تابع عقل و منطق خاصی است.

وی بر ضرورت تسریع ساخت پروژه های زیر بنایی استان به ویژه راه آهن تاکید کرد و افزود: این پروژه نقش مهمی در سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال ایفا خواهد کرد.

جعفرزاده با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجهی ویژه به پروژه های مهم استان داشته باشد، اظهارداشت: راه آهن از مطالبات و خواسته های دیرینه مردم گیلان است.

وی در ادامه با اعلام اینکه تغییر و تحول دولت ها نباید موجب کندی روند ساخت  پروژه ها شود، گفت: مدیران باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند و هیچ پروژه ای نباید بر زمین بماند.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشور باید با یک راهبرد برنامه ای و هدفمند مدیریت شود تصمیم های مقطعی به کشور آسیب می رساند./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی