گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ کد خبر : 73176 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

ساخت و سازهای غیرمجاز در گیلان نتیجه زد و بندهای سیاسی است

ساخت و سازهای غیرمجاز در گیلان نتیجه زد و بندهای سیاسی است

گیلانیان : نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: برخی زد و بندهای سیاسی موجب ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم رودخانه‌ها در گیلان شده است.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با مدیرعامل، معاونان ستادی و رؤسای شعب جمعیت هلال احمر استان گیلان در رشت اظهار داشت: سازمان مردم نهاد جمعیت هلال احمر برگرفته از دل مردم است و مسئولان وظیفه دارند که از این نهاد حمایت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به تلاش‌های ارزشمند جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان و ضمن خدا قوت به تلاش‌های این نهاد مردمی در سیل اخیر ابراز داشت: جمعیت هلال احمر در ایامی که حادثه سیل بخش‌های عظیمی از کشور را فرا گرفته بود، بسیار خوش درخشید.

آیت‌الله فلاحتی به موضوع اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای شدن فعالیت‌های انجام شده جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: اگر مردم از فعالیت‌های انجام شده جمعیت هلال احمر آگاهی بیشتری پیدا کنند، کمک‌های آنان به این سازمان نیز افزایش می‌یابد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه گاهی اوقات برخی زد و بندهای سیاسی موجب می‌شود که ساخت و سازهای غیرمجاز در حرایم رودخانه‌ها انجام شود اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در راستای پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز نیز می‌تواند کمک حال متولیان امر باشد.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان، برطرف کردن مشکلات مردم به ویژه در حوادث مختلف را جزء مأموریت‌های نخست و مهم جمعیت هلال احمر گیلان دانست و افزود: در باب این موضوع، جمعیت هلال احمر باید همیشه عملیات پیشگیرانه را مد نظر قرار داده و برنامه‌ریزی کند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به برخی ساخت و سازهای بی‌رویه در حرایم رودخانه‌ها خاطرنشان کرد: با توجه به گسترش آپارتمان‌نشینی‌ها، جمعیت هلال احمر می‌تواند در راستای آموزش فرهنگ آپارتمان‌نشینی نیز نقش مؤثر و تأثیرگذاری ایفا کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!