گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
ژوئن 30, 2014 کد خبر : 28156 خبر ها

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد :

ساخت ۸۰۰ باب مسکن برای مددجویان بهزیستی گیلان‌

ساخت ۸۰۰ باب مسکن برای مددجویان بهزیستی گیلان‌

گیلانیان : مدیرکل سازمان بهزیستی گیلان با اشاره به ۸۰۰ باب مسکن در حال ساخت برای مددجویان بهزیستی استان، گفت: این تعداد مسکن از ۱۵ درصد تا ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

حسین نحوی‌نژاد صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی در برنامه‌های بهره‌گیری از مناسبت‌ها، طرح‌هایی را به نفع مردم سیاست‌گذاری کرده است، اظهار کرد: آوردن مردم پای کار در تسریع برنامه‌ها بسیار موثر است.

وی با اشاره به ۸۰۰باب مسکن در حال ساخت برای مددجویان بهزیستی، افزود: این تعداد مسکن از ۱۵ درصد تا ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه اگر خیرین به ما کمک کنند این کار با کیفیت بهتری ساخته می‌شود،گفت: سازمان بهزیستی گیلان برای بهره‌گیری از ظرفیت ماه مبارک رمضان ضیافت عشق را برگزار می‌کند.

نحوی‌نژاد با تاکید بر اینکه این ضیافت همانند گلریزان است،خاطرنشان کرد: ما در این طرح پروژه را به خیرین معرفی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه پروژه ساخت شیرخوارگاه در محوطه سازمان بهزیستی در حال انجام است، تصریح کرد:به عنوان مثال هر یک از ۸۰۰باب خانه و این شیرخوارگاه به یک خیر تحویل داده می شود تا خود خیر مسئول پروژه باشد.

مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به ۱۱۰۰نوعروس و نو داماد در سازمان بهزیستی، افزود: خیرین می‌توانند عهده دار تهیه جهیزیه این افراد باشند.

نحوی‌نژاد با تصریح بر اینکه ضیافت عشق ،روز ۲۱تیر در روز میلاد مسعود امام مجتبی (ع) برگزاری می‌شود،گفت: از استان‌های دیگر خیر به این مراسم دعوت شده‌اند.

وی از اطعام ۵۰هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی در ماه رمضان در استان خبرداد و خاطرنشان کرد: ۲هزار مددجو در رشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) اطعام می‌شوند.

مدیرکل بهزیستی گیلان بازدید شبانه با دعوت از مسئولان استانی از منازل مددجویان را از دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان توسط سازمان بهزیستی عنوان کرد و افزود: در آسایشگاه سالمندان رشت ۵۵۰معلول نگهداری می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی