گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
می 15, 2014 کد خبر : 27073 خبر ها

تا پایان امسال صورت می‌گیرد

ساخت ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر خودمالکی در کشور

ساخت ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر خودمالکی در کشور

گیلانیان : قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از ساخت ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر خودمالکی تا پایان امسال در کشور خبر داد.

احمد اصغری مهرآبادی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتبارات مسکن مهر اظهار کرد: اعتبارات مسکن مهر از طریق تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان تامین می‌شود.

وی به مصوبات دولت و بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن مهر اشاره کرد و افزود: ۵۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر در هیئت دولت به تصویب رسیده است.

اصغری مهرآبادی با بیان اینکه ۴۷ هزار میلیارد تومان برای ساخت مسکن مهر در کشور قرارداد منعقد شده است، تصریح کرد: ۴۴ هزار میلیارد تومان تاکنون پرداخت شده و باقی‌مانده تسهیلات در سال جاری و سال آینده پرداخت می‌شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از پرداخت یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به مسکن مهر گیلان خبر داد و بیان کرد: گیلان از استان‌های پیشرو محسوب می‌شود و امیدواریم بخش عمده‌ای از پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال جاری در این استان به بهره‌برداری برسد.

وی به پرداخت ۷۰ درصدی وام‌های ۲۵ به ۳۰ میلیون تومانی در گیلان اشاره کرد و گفت: وام ۳۰ میلیون تومانی تنها در استان‌های هرمزگان، البرز و گیلان پرداخت می‌شود.

اصغری مهرآبادی با اشاره به تصویب وام ۳۰ میلیون تومانی در هیئت دولت، خاطرنشان کرد: بانک مرکزی با پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی در استان‌های دیگر موافقت نکرده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با بیان اینکه در مجموع ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور قرارداد منعقد شده است، اظهار کرد: یک‌میلیون و ۹۲۰ هزار واحد تاکنون به مرحله سفت‌کاری رسیده است.

به گفته وی، نازک‌کاری تعداد یک‌میلیون و ۵۲۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور به اتمام رسیده است.

اصغری مهرآبادی از افتتاح ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر خودمالکی تا پایان امسال در کشور خبر داد و بیان کرد: تا پایان سال ۹۴ مقرر شده، تمام پروژه‌های مسکن مهر به اتمام برسد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، تصریح کرد: امسال تعداد ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در گیلان افتتاح می‌شود./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی