گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آوریل 29, 2014 کد خبر : 26737 خبر ها

سازمان‌های مردم نهاد برنامه‌محور عمل کنند

سازمان‌های مردم نهاد برنامه‌محور عمل کنند

گیلانیان : مدیرکل اموراجتماعی گیلان گفت: تلاش داریم بر اساس وظیفه ذاتی این اداره کل که نظارت و هدایت موسسات غیر دولتی و ایجاد بسترهای است، بهتر برای فعالیت آنها به زمینه های بهتر و مطلوب خدمات آنها را فراهم سازیم.

یونس رنجکش بعد از ظهر امروز به صورت سرزده از سه موسسه مردم نهاد استان گیلان بازدید کرد.

وی در این بازدیدها با تقدیر و تلاش موسسات غیر دولتی در ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی این بازدید را در راستای اهداف نظارتی این مجموعه عنوان کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان افزود: نظارت بر عملکردها کار مچ‌گیری نیست بلکه هدایت فعالیت ها براساس برنامه های تعریف شده است.

وی تصریح کرد: تلاش داریم بر اساس وظیفه ذاتی این اداره کل که نظارت و هدایت موسسات غیر دولتی و ایجاد بسترهای است، بهتر برای فعالیت آنها به زمینه های بهتر و مطلوب خدمات آنها را فراهم سازیم.

رنجکش با اشاره به اینکه موسسات و سازمان‌های مردم نهاد بازوان همراه و مکمل دستگاه‌های اجرایی در ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم هستند، خواستار تعامل بیشتر بین این موسسات و دستگاه‌های اجرایی شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان تاکید کرد: باید از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد استفاده کرد و این استفاده باید برنامه محور باشد تا توان‌ها بهتر شناسایی و سازماندهی شوند.

رنجکش افزود: استان گیلان از ظرفیت‌های بالایی در حوزه فعالیت‌های مردم نهاد دارد و تلاش ما بر این است تا بر اساس اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه‌های دولت تدبیر و امید از این ظرفیت‌ها استفاده بهتر شود.

وی خواستار مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و ارائه خدمات به جامعه شد.

موسسه خیریه شفای گیلان ،جمعیت زنان و جوانان حافظ محیط زیست و موسسه یاران سبز موعود از جمله سازمانهای مردم نهادی بودند که اعضای هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد گیلان از آنها بازدید و از نزدیک با روند کاری و مشکلات و توانمندی های آنها آشنا شدند./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی