گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 10, 2014 کد خبر : 24669 دسته‌بندی نشده

سازمان منطقه آزاد انزلی دیپلم افتخار گرفت

سازمان منطقه آزاد انزلی دیپلم افتخار گرفت

گیلانیان به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، غرفه این سازمان از سوی ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور به عنوان غرفه برتر معرفی و لوح تندیس و دیپلم افتخار نمایشگاه را دریافت کرد.

در این نمایشگاه ۳۲ فرصت سرمایه‌گذاری امکان‌سنجی شده منطقه آزاد انزلی مورد استقبال سرمایه‌گذاران و شرکت‌های داخلی و خارجی بازدید کننده از نمایشگاه قرار گرفت.

در طول برگزاری نمایشگاه غرفه این سازمان از طرف معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه، دبیر کل شورای عالی ایرانیان خارج از کشور به همراه مشاوران و رایزنان اقتصادی چندین سفارتخانه و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی مورد بازدید قرار گرفت.

همچنین هفت تفاهمنامه در حوزه‌های گردشگری و صنعتی با سرمایه‌گذاران منعقد شد.

نمایندگان سازمان منطقه آزاد انزلی در دو پنل تخصصی با عناوین بازار سرمایه و بورس و روش‌های تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری که در بخش جنبی نمایشگاه برگزار شد، شرکت داشته‌اند.

پنجمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ بهمن جاری با حضور شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی ایرانیان، اتاق‌های بازرگانی مشترک ایرانیان با دیگر کشورها و دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی و مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی از سراسر کشور در مرکز بین‌المللی نمایشگاهی کیش برگزار شد.

تعدادی از شرکت‌های تولیدی فعال در محدوده منطقه در غرفه این سازمان که به مساحت ۱۳۰ متر مربع است، اقدام به عرضه توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی