گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
جولای 9, 2013 کد خبر : 20286 خبر ها

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري گيلان اعلام کرد

ساعت کار ادارات در ماه مبارک رمضان

ساعت کار ادارات در ماه مبارک رمضان

گیلانیان : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : به منظور ایجاد زمینه لازم برای استفاده مطلوب کارکنان دولت از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان و به وجود آمدن فرصت مناسب برای خودسازی و بهره‌مندی از برکات عدیده این ماه شریف و نورانی، ساعت کاری ادارات استان در ماه مبارک رمضان، صبح‌ها با یک ساعت تاخیر شروع و در بعدازظهر نیز یک ساعت و نیم زودتر خاتمه  می یابد.

صفر علی کریمی پاشاکی افزود : همچنین ساعات کار ادارات و بانکها در روزهای نوزدهم و بیست و سوم با یک ساعت تاخیر نسبت به سایر روزهای ماه مبارک رمضان شروع خواهد شد.

وی تاکید : هرگونه فعالیت فوق برنامه قبل از آغاز ساعت کار یا بعد از پایان ساعت کار انجام می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان ادامه داد :همچنین ایاب و ذهاب کارکنان باید طوری تنظیم گردد که راس ساعت مقرر در محل کار حضور داشته و در پایان راس ساعت معین محل کار خود را ترک نمایند.

صفر علی کریمی پاشاکی  تاکید کرد : براساس تصمیم هیئت وزیران بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است ساعت فعالیت بانکها را به گونه ای تنظیم نماید که آغاز آن حداقل ۳۰دقیقه قبل از شروع بکار ادارات و سازمانها باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

 • ناز … بشم که به فکر کارگران و کارمندان هستید.
  باتشکر

 • با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه بندگان به درگاه باری تعالی در این ماه مبارک. همانگونه که مستحضرید:

  به منظور ایجاد زمینه لازم برای استفاده مطلوب کارکنان دولت از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان و به وجود آمدن فرصت مناسب برای خودسازی و بهره‌مندی از برکات عدیده این ماه شریف و نورانی، ساعت کاری ادارات استان در ماه مبارک رمضان، صبح‌ها با یک ساعت تاخیر شروع و در بعدازظهر نیز یک ساعت و نیم زودتر خاتمه می یابد.

  اما متاسفانه پاره ایی از ادارات از جمله سازمان بنادر و دریانوردی با عدم اجرای کامل این دستورالعمل اجازه خودسازی و بهره مندی از برکات این ماه مبارک را به کارکنان خود نداده است. و تنها نیم ساعت از ساعت شروع کار و یک ساعت از ساعت پایانی کار کارکنان خود کاسته است و ظاهرا کارکنان این اداره کل نیازی به خودسازی وبهره مندی از برکات این ماه ندارند.
  لذا از معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان خواهشمندیم از مسئولین محترم اداره کل بنادر تقاضا نمایند که این فرصت خودسازی و بهره وری از برکات ماه مبارک را از کارکنان خود دریغ نفرمایند .

 • چند خطی از ساعات کار در ماه مبارکو خوندم ممنون .

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی