گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 31, 2016 کد خبر : 45466 خبر ها

ساماندهی ۲۵۰ خبرنگار فجر خبری گیلان در سایت اداره ارشاد

ساماندهی ۲۵۰ خبرنگار فجر خبری گیلان در سایت اداره ارشاد

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از ثبت‌نام و ساماندهی ۲۵۰ خبرنگار فجر خبری در سایت این اداره کل خبر داد.

فیروز فاضلی پیش از ظهر امروز در همایش رسانه و انقلاب اسلامی در سالن غدیر استانداری گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس، اظهار کرد: امسال دومین سالی است که به عنوان مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان فعالیت می‌کنم.

وی با تبریک به فرجام رسیدن برجام، گفت: برجام یک حادثه مبارک در عرصه بین‌المللی توسط سربازان دیپلماسی ایران است و امیدواریم ایام خوبی در پیش داشته باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در ادامه به ساماندهی خبرنگاران کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر این استان اشاره کرد و گفت: ۲۵۰ خبرنگار در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه از وجود خبرنگاران مذکور برای نخستین کنگره ۸ هزار شهید و برگزاری انتخابات دو مجلس شورا و خبرگان استفاده می‌شود، تصریح کرد: کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر گیلان برنامه‌های مختلفی از جمله دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار کرد.

فاضلی دیدار با خانواده‌های معظم شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را از جمله برنامه‌های کمیته مذکور عنوان کرد و افزود: این کمیته نشستی با فرمانده سپاه قدس گیلان با موضوع دهه فجر برگزار کرد و امروز نیز با همایش بزرگ رسانه و انقلاب در کنار استاندار هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز از سه پیشکسوت رسانه گیلان تجلیل می‌شود، خاطرنشان کرد: در همایش امروز از تمام خبرنگاران گیلان دعوت شده که از فرمانداران برای این هماهنگی قدردانی می‌شود.

این مسئول عملکرد رسانه‌های گیلان را راضی‌کننده دانست و یادآور شد: خبرنگاران گیلان مسئولیت اجتماعی از خود نشان می‌دهند و اخلاق حرفه‌ای را رعایت می‌کنند.

وی متذکر شد: رسانه‌های گیلان در عرصه‌های انتخابات برای ایجاد شور و شوق قلم می‌زنند و از تخریب پرهیز می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد