گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
جولای 2, 2013 کد خبر : 20004 خبر ها

رهبری املشی

سایت نفتی سردارجنگل نیازمند توجه ویژه مسئولان است

سایت نفتی سردارجنگل نیازمند توجه ویژه مسئولان است

گیلانیان :نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از ۱۰۰ هکتار دارد از سال ۹۱ کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است.

محمد مهدی رهبری املشی درخصوص سایت نفتی سردارجنگل اظهار کرد: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از ۱۰۰ هکتار دارد از سال ۹۱ کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است.

وی افرود: برای اجرای این پروژه عظیم اعتبار اولیه بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و همچنین خود پروژه برای ایجاد تاسیسات نفتی و پالایشگاه‏ها نیازمند اعتبار هزار میلیارد تومانی است.

رهبری املشی گفت: از دولت جدید انتظار داریم که در بخش‏هایی که نیاز دارند، سرمایه‏گذاری کنند و قولی ندهند که نتوانند عمل کنند چراکه این امر بر مردم و جامعه تاثیر منفی می‏گذارد.

نماینده مردم رودسر و املش افزود: برای احداث سد پلرود در شهرستان رودسر نیز وزیر نیرو قول داده بودند که برای بازدید به این منطقه تشریف بیاورند که تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و مردم همچنان منتظر وزیر هستند.

وی در خصوص مطالبات چایکاران گفت: تاکنون ۴۰ میلیارد تومان مطالبات سال گذشته چایکاران پرداخت شده است و مقرر شده تا پایان هفته ۶۰ میلیارد تومان در اختیار استانداری قرار گیرد تا مطالبات سال جدید نیز پرداخت شود./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی