گیلانیان
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ Thursday, 9 July , 2020
ژانویه 11, 2020 کد خبر : 76746 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده سابق مردم تهران در مجلس :

سردار سلیمانی مقاومت را تبدیل به مکتب و اندیشه کرد

سردار سلیمانی مقاومت را تبدیل به مکتب و اندیشه کرد

گیلانیان : نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل به مکتب و اندیشه کرد، گفت: سردار سلیمانی به ما آموخت که می‌توان با یک تکه نان مقابل مستکبران ایستاد.

بیژن نوباوه در آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر که امروز در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: از دست دادن حاج قاسم سلیمانی گرچه داغی بزرگ است اما شهادت آرزوی همیشگی این سردار رشید بود.

وی با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی، احیاگر ملت های بیدار است، افزود: آمریکا عمل احمقانه ای در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی کرد و این شهید و همراهانش در مظلومیت کامل به شهادت رسیدند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خون بهای شهید قاسم سلیمانی نابودی استکبار و خروج آمریکا از منطقه است افزود: ابهت و هیمنه آمریکا با شهادت حاج قاسم سلیمانی شکسته شد.

نوباوه با اشاره به اینکه از جنگ جهانی دوم به بعد هیچ کشوری را سراغ نداریم که جرات کرده باشد بگوید ما یک نظامی آمریکا را مورد حمله قرار دادیم گفت: اذعان آمریکا به کشتن نشدن نیروهایش در حمله موشکی ایران نشان دهنده قدرت جمهوری اسلامی است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مولفه قدرت ما در توپ و تانک نیست بلکه در ایمان ماست، خاطرنشان کرد: ایمان سازی و واقعیت سازی رسالت رسانه های جبهه حق در برابر جبهه باطل است.

نوباوه با بیان اینکه آمریکا هزینه های زیادی در منطقه برای تقسیم کردن کشورها کرده است، ادامه داد: سردار سلیمانی با تفکر تاثیرگذاری که در جبهه مقاومت ایجاد کرد مانع اهداف شوم آمریکا و همدستانش در منطقه شد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل به مکتب و اندیشه کرد یادآور شد: سردار سلیمانی به ما آموخت که می‌توان با یک تکه نان مقابل مستکبران ایستاد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اذعان رسانه‌های دنیا مبنی بر اینکه ده‌ها موشک از ایران به ‌سمت آمریکا پرتاب شد که آنها حتی یک موشک را رهگیری نکردند گفت: این نشان دهنده بهم ریختن موازنه قدرت آمریکاست.

نوباوه با تاکید بر اینکه عصر حاضر، عصر تضعیف دولت ها و تقویت ملت هاست خاطرنشان کرد: در این عصر هرچه قدرت آگاهی ملت ها بیشتر شود، قدرت شان بیشتر و در نتیجه تخریب شان کمتر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه رسانه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

گیلان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه رسانه است

بستری ۴ گیلانی مبتلا به تب کریمه کنگو/ این بیماری برای انسان کشندگی دارد

هشدار سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

بستری ۴ گیلانی مبتلا به تب کریمه کنگو/ این بیماری برای انسان کشندگی دارد

وزارت خارجه برای برگرداندن ارزهای بلوکه شده ورود کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس :

وزارت خارجه برای برگرداندن ارزهای بلوکه شده ورود کند