جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 58675 خبر ها

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان خبرداد :

سرمایه گذاری ۶۰ میلیون یورویی سرمایه گذار خارجی در گیلان

سرمایه گذاری ۶۰ میلیون یورویی سرمایه گذار خارجی در گیلان

گیلانیان : مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت:سرمایه گذاری توسط شرکت های خارجی به میزان ۶۰ میلیون یورو فراهم شده که نباید این فرصت مهم را از دست بدهیم؛با این سرمایه گذاری، استان گیلان شاهد تحولی بزرگ در تولید و اشتغال خواهد بود.

مهندس عظیم بلبل آبادی در دومین جلسه کارگروه برق و انرژی در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان گیلان مهمترین اولویت شرکت در سال ۹۶ را احداث نیروگاه های تجدیدپذیر دانست و اظهار کرد:در سال جدید با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری،شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با تغییر رویکرد خود، وظیفه خود می داند تا در این زمینه گام های مهم و اساسی بردارد؛از جمله اقدامات شرکت در این زمینه استفاده از پتانسیل های استان جهت احداث نیروگاههای تجدیدپذیر است.

وی با بیان اینکه پتانسیل انرژی بادی بیش از ۳ هزار مگاوات در استان گیلان وجود دارد،افزود:از نظر انرژی خورشیدی نیز پتانسیل خوب و بالایی در استان گیلان وجود دارد. شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان مقدمات و زمینه لازم برای سرمایه گذاری را برای شرکت های خارجی فراهم کرده است و همه چیز آماده است و تنها محدودیت موجود،وضعیت زمین است که با حل آن انشاالله امیدواریم کلنگ احداث اولین نیروگاه تجدید پذیر در استان گیلان با سرمایه خارجی فراهم شود.

بلبل آبادی گفت:این فرصت خوبی برای استان گیلان است و سرمایه گذاری توسط شرکت های خارجی به میزان ۶۰ میلیون یورو فراهم شده که نباید این فرصت مهم را از دست بدهیم؛با این سرمایه گذاری، استان گیلان شاهد تحولی بزرگ در تولید و اشتغال خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش